ZALOGUJ SIĘ

Quora: Is the English language very important?

zmodyfikowany: 5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
piotr.grela
Gość - Cześć, przykładowo w Indiach jest bardzo dużo dialektów, w szczególności w dużych miastach gdzie ludność napływowa szuka pracy w korporacjach. Czasami, aby się porozumieć między sobą używają języka angielskiego :) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Hi Piotrze- TAK! Popieram. Ja, wieloletni student i jest mi to potrzebne w moim życiu osobistym oraz do kontaktu ze światem współczesnym.
Fragment z ww.- "Mandarin could very very well be the language of the future, but English is the language of the present."
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wszyscy Chinczycy w szkolach ucza sie angielskiego, tylko, ze ich celem jest glownie zaliczenie egzaminow a nie szukanie informacji i komunikowanie sie z innymi czy rozrywka (film, literatura, muzyka). Z reszta dostep do Twittera, Google, Facebooka czy YouTube'a jest w Chinach zablokowany.
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
jerzy_pozoga - Hi- Ja, 15-lat temu miałem łączności z Shanghai-em. Ale wiem również iż Yahoo przesłał dane obywateli China Internetu do sprawdzenia ich ( zadenuncjował-zdradził ich dane). A u nas w Europie "RODO" ? w opozycji do wielkich stanów. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.