ZALOGUJ SIĘ

Jaki jest zakres wyników testu poziomującego na eTutor?

zmodyfikowany: 5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Jaki jest możliwy do uzyskania zakres wyników testu poziomującego na eTutor?
(Czy obecnie da się uzyskać więcej niż B1? Czytałem, że kiedyś był limit.)
parseq

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Da się :) :) :) :)
darkobo
parseq - Kiedyś było(!) ograniczenie do B1. Czytałem o tym na Forum. Było tam też uzasadnienie pracownika eTutor. - 5 lat temu
darkobo - Nie chcciałem się chwalić, ale ja uzyskałem wyższy wynik, choć niższy niż C1 ';) - 5 lat temu
parseq - Jak też będę miał grubo ponad 500 dni nauki z rzędu, to pogadamy. 😎
Teraz mam 120 i faktycznie B1, ale chciałbym wiedzieć, do jakiego poziomu nadaje się test poziomujący na eTutor.
- 5 lat temu
darkobo - Dodaj do tego parę ładnych lat nauki w szkole, kilka kursów i garstkę lat pobytu w kraju anglojęzycznym ;)
Jak na 120 dni, B1 to super wynik!
- 5 lat temu
parseq - Zmartwiłeś mnie. Autentycznie! Ciężko mi będzie wejść na B2. - 5 lat temu
parseq - Uczyłem się w ogólniaku poszerzonego niemieckiego (6 lekcji/tydzień). Na koniec porównano ("naukowym testem") wynik mojej klasy z klasą bez poszerzenia (3 lekcje/tydzień). Obie klasy prowadził ten sam germanista. Wynik klasy poszerzonej: 3,5 do 4x lepszy. Tak 4x!!! Wniosek: częstotliwość nauki jest o niebo ważniejsza od jej kalendarzowego rozciągnięcia. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gramatyka na poziomie B1 i B2 nie jest latwa. Przyrost "zysku", efektu z nauki jezyka obcego widac na poczatku nauki tak do poziomu wlasnie B1. Potem efekty z nauki nie sa tak spektakularne.
piotr.grela
parseq - A w przeszłości słyszałem, że najtrudniejsze są początki... 🤕
Czy na poziomie B1/B2 powinno być więc dlatego więcej lekcji niż na A1/A2 ?
Czy nauka na etapie lekcji B1/B2 jest żmudniejsza, bo dochodzą powtórki i powroty do materiału z A1/A2 ?
A może na etapie nauki B1/B2 brakuje przekrojowych quizów utrzymujących w "sprawności pamięciowej" uprzednio i aktualnie przerabiany materiał?

Wiem, że odpowiedź na te pytania nie usprawni nam eTutora, ale mogę próbować we własnym zakresie uzupełniać materiał lekcyjny B1/B2 z eTutora tym co sugerowałbyś.

Ciekawe jak widzą spostrzeżenie Piotra G. metodycy eTutor?
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki