ZALOGUJ SIĘ

Co potem po skończonych lekcjach???

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Powoli zbliżam się do poziomu C1, ten kurs dużo mi pomógł, lecz nadal nie potrafię zrozumieć wiele kwestii po angielsku. Co mi poradzicie, co mam robić? Ażeby zwiększyć swą umiejętność w porozumiewaniu się językiem angielskim? Jakie jeszcze dodatkowe kursy czy też kroki podjąć aby podnieść swe umiejętności językowe?? Proszę o radę z głębokiego serca dziękuje dla tych co pomogą.
kupka12

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Cześć!

W zakładce forum pojawił się wątek rozmów przez Skype'a utworzony przez jednego z użytkowników eTutora. Myślę, że jest to bardzo dobry sposób, aby poćwiczyć angielski w mowie. Tutaj link przekierowujący do tego wątku:
https://www.etutor.pl/forum/thread/922402-Cotygodniowe_rozmowy_na_skype.html?unread
agnieszka.kw
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wyjechac do Wielkiej Brytanii jeszcze przed Brexitem tj. 30.03.2019
Będziecie objęci tymi samymi prawami, co Ci co przyjechali wiele lat temu.
piotr.grela
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
darkobo - Albo do Irlandii, nawet po Brexicie :) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam Australię. Piękny kraj i jeszcze w dodatku ciepło :D
errorfree

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z nauka języka obcego, jest podobnie jak z pracą, nigdy nie zostanie przerobiona. Możemy wspinać się na coraz to nowe poziomy "proficiency" i tak naitivem speakerem nie zostaniemy... Najważniejsze aby z językiem obcym mieć stały kontakt i go używać a co najważniejsze codziennie powtarzać, najlepiej z Etutorem.
Kiedys biegle mówiłem po rosyjsku, dobrze po czesku i niemiecku, z różnych przyczyn nie powtarzałem - tego co z wielkim trudem sie nauczylem i dzisiaj prawie nic z tego nie pamiętam.

Znalazlem na YouTubie, kolejnego ciekawego vloga:
"HOW TO SPEAK ENGLISH FLUENTLY: 50 Simple Tips"
https://m.youtube.com/watch?v=DVp62QWVlgE&t=1236s
piotr.grela
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam również słuchanie dużej ilości podcastów (np. TED talks), radia, telewizji w języku angielskim.
Oglądanie filmów i seriali z napisami angielskimi (bądź bez nich).
Przestawienie języka na angielski na stronach/aplikacjach i ustawienie anglojęzycznej strony informacyjnej jako strony startowej.
aga.p
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.