ZALOGUJ SIĘ

jak mam się bardzo szybko nauczyć języka anileskiego

13 lat temu
D
delfin663
Andy1957 - Musisz mieć dużo cierpliwości i samozaparcia. I raczej nie korzystaj z tzw pomocy "komentatorów" na tym forum, bo ilośc nauczonych przez nich angieslkich słów nie idzie w parze z ich poziomem kultury. Dopłac do premium i skorzystaj z pomocy profesjonalistów a nie "uczonych" amatorów. Pozdrawiam - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

musisz bardzo szybko sie uczyc by sie szybko nauczyc :)
rzuff_3
wacek6713 - Bardzo dobra rada.Ja np.jak chcę szybko odpocząć to szybko śpię. - 13 lat temu
Andy1957 - A ja jak chcę być mądrzejszy, to z mądrymi rozmawiam "komentatorze". Więc nie odpowiadaj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia - 12 lat temu
rzuff_3 - a kto bedzie ocenial czy to co mowie jest madre czy nie? Ty? :D nie ma to jak niemadry komentarz do niemadrego kometarza! ha ha ha w sumie mnie to rozbawilo! radze tez troche sie usmiechnac! - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W historii e-tutora było już tyle godnych uwagi pytań i wątków, że można stworzyć ranking.
Mam nawet swój typ: https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/76547-Moja_mama_robila_dzisiaj_obiad_z_kury_domowej.html
Jokasta
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
quantum137 - Biedne kury! Zapewne teraz PETA znowu wkroczy z impetem! - 13 lat temu
Jokasta - Najpierw biedne króliki, a teraz kury. Co będzie następne? - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
quantum137 - Zaczniemy zjadać liście i za 100 lat nasz gatunek przestanie walczyć z naturą. - 13 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Andy1957 - Chcesz być życzliwy i komuś pomóc, to mu pomóż. Jeśli masz się pogardliwie odnosić do kogoś, kto ma tutaj takie same prawa jak ty, to się w ogóle nie odzywaj. Skąd u ciebie i tobie podobnych "komentatorów" tyle pogardy? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki