ZALOGUJ SIĘ

4 najczęstsze zwroty w (podwórkowym) języku angielskim (brytyjskim) :-)

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
1. Cunt
2. The weather is shit
3. For the fuck sake
4. Can you smell weed?
piotr.grela
kasik1203 - True! :)
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

What does it mean "Can you smell weed? Czym jest weed? A tak poza tematem mam kierownika o Twoim nazwisku :) Pozdrawiam
Tesco34155
jerzy_pozoga - Hi- coś znalazłem w "Wiki"-How to Get Rid of Weed Smell ,poczytaj.
https://www.wikihow.com/Get-Rid-of-Weed-Smell
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W Londynie, czesto smierdzi palona marihuana. Kiedys nawet moja sasiada z gory jarala to dziadostwo az u mnie bylo czuc. Teraz to musze wyjsc troche z klatki schodowej aby poczuc to i mowie do zony: "Can you smell weed". Londyn to nazywaja "Acid City" kwasowe miasto, ze wzgledu na popularne spozycie tutaj amfetaminy i innych narkotykow. Ludzie pracuja w ciagu dnia, bawia sie nocami i nie maja czasu na sen. Stad tak wielkie spozycie w Londynie roznego rodzaju narkotykow i dopalaczy :-/
piotr.grela
mniszka - Dzięki za przybliżanie nam kultury Londynu, nie wiedziałam o rzeczach, o których piszesz. Kiedyś byłam we Frankfurcie, to dopiero prawdziwe miasto narkomanów, idąc ulicami w centrum miasta można było zobaczyć ludzi leżących na ziemi i wstrzykujących sobie narkotyki. Z ulgą wróciłam do Polski z tych wakacji. - 6 lat temu
jerzy_pozoga - Hi mniszka- W 2003 byłem w Vancouver, Canada. Tam, tuż przy porcie jest Hastings-str. Pewnego razu poszedłem na piechotę z ciekawości ponad 2km, zwiedzając. Widziałem na poboczu drogi wiele strzykawek oraz wiele bladych twarzy siedzących na trawniku. Mijałem posterunek lokalnej policji, obok leżały strzykawki. Mijałem przechodniów- wielu z nich palcem zatykało nos jakby katar mieli ( po zażyciu dragi). Vancouver -jedno z najpiękniejszych miast na świecie, tam widziałem bardzo bogatych i biednych, miasto kontrastów społecznych. A w Polsce obserwuję już "To" wschodzące zjawisko, przykro mi! - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.