ZALOGUJ SIĘ

From England- sentence from Kathy West

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Kathy West -She was alone, but she she was there. What a beautiful woman. Meghan looks just like her. Can you imagine seeing your daughter marry a real prince in England? I'd be a bit overwhelmed too. I am so glad they did not ignore her heritage either - black preacher, black choir, and when's the last time you heard "Amen" and "This Little Light of Mine" at a wedding of the Royal family? Loved it.

Była sama, ale ona tam była. Co za piękna kobieta. Meghan wygląda zupełnie jak ona. Możesz sobie wyobrazić, że twoja córka poślubi prawdziwego księcia w Anglii? Ja też byłbym trochę przytłoczony. Tak się cieszę, że nie ignorować jej dziedzictwa - czarny kaznodzieja, czarny chór, a kiedy ostatni raz słyszałeś " Amen " i " to moje małe światełko " na ślubie rodziny królewskiej?
Podobało mi się.
.......................
Patrzyłem w TV, myślami byłem TAM w Londynie ,zauroczony. Jeden z pięknych dni w moim osobistym życiu wśród ludzi.
Pozdrawiam.
jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - Przepisane z Facebooka wraz z tłumaczeniem. Spodobało mi się! Dnia: Maj 19, 2018. Od Kathy West, m.Garland, Teksas, powieściopisarka. - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Jerzy, nietypowy ale bardzo udany post. Dzięki.
abmmichal
jerzy_pozoga - Hi abmmichal- Dzięki, za ten jeden pozytywny wpis z twojej strony, osobisty! Prawie caly świat był tym wydarzeniem zainteresowany i ja również. Na początek dostałem 2x MINUS? Ale za co? A teraz PLUSy ? Spisałem to i owo Facebook-a, to jest tego warte. Tłumaczenie, maszynowe z błędami ale wiadomo o co chodzi. Na Facebook-u, dnia 20.05.18- Krzysztof Śpitalniak napisał "Smiem twierdzic ze chyba was [usunięte przez administratora] z tym tutaj". I otrzymał 18 głosów pozytywnych! A ja się zastaniawiam -ile tak naprawdę jest [usunięte przez administratora] wokół nas? Na naszym Et?
...........
Pozdrawiam.
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.