ZALOGUJ SIĘ

Zapłacono - otrzymano: czy to nie powinno pozostać "moje"?

zmodyfikowany: 13 lat temu
Być może się mylę, ale czy lekcje i słówka, zwłaszcza w systemie powtórek za które płaciliśmy nie powinny pozostać do naszej dyspozycji nawet po wygaśnięciu abonamentu?

Przerabiając lekcję otrzymujemy pewien zakres słów, które powtarzamy - potem, niestety, elementy te wygasają w systemie powtórek jeśli z różnych przyczyn na pewien okres nie opłacamy abonamentu. Ale przecież za to zapłaciliśmy, więc niewykupiony abonament powinien skutkować tylko do lekcji, których nie przerabialiśmy.

Przy kursach, w których musimy płacić za całość kursu materiały otrzymujemy "do ręki" i nie ma problemu. Jednakże w kursach, w których istnieje możliwość opłacania częściowego (np. jak w eTutor, miesięcznego), to, co w tym okresie przerobiliśmy powinno zostać nasze. A może działa to inaczej?
yathe

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

jedno zostaje u Ciebie: wiedza w głowie.

Masz rację, standardowo na kursach "typowych", dziejących się w realu dostajesz materiały do ręki. Fakt.

Pamiętaj jednak, że tutaj mówimy o trochę innym modelu.
Tu opłacasz abonament za usługę/dostęp do portalu.
Nie kupujesz programu do nauki angielskiego (w kartoniku, z płytkami cd, z książeczką). Dzięki temu płacisz mniej (niż za analogiczną ilość materiału w wersji z pudełkiem albo na real-life kursie).

Coś za coś. :)
lamia_wroc
yathe - w sumie to tylko z ciekawości zapytałem, bo prawda jest taka, że po opłaceniu jakiegoś okresu nauki ważniejsze rzeczy z teorii można sobie i tak (np.,) wydrukować czy zapisać w postaci pliku tekstowego a nawet *.mp3- w końcu za to zapłaciłem ;) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki