ZALOGUJ SIĘ

Średni czas nauki na wykresach

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Proponuję dodanie na wykresach w "Twoich postępach" aktywnej linii wskazującej na średnią ilość czasu spędzonego na nauce w danym miesiącu i miesiącu poprzednim. Pokazywałaby ona w których dniach spędziliśmy więcej czasu, a w których mniej niż zmieniana codziennie średnia. Motywowałaby do jej podnoszenia z dnia na dzień i z miesiąca na miesiąc.
Tak mnie naszło. Lubię tego typu statystyki. W pewnych przypadkach mogą być motywujące.
Co o tym pomyśle sądzi eTutor? A może ważniejsze - co Wy o nim sądzicie?
abakierzynski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Pomysł może i dobry. Ale obawiam się, że niestety niewykonalny. A po ewentualnym jego wprowadzeniu inne osoby miałyby pomysły na kolejne inne dane: średnia tygodniowa, mediana kwartalna itd. Znacznie lepsze jest uzyskiwanie suchych danych cyfrowych w postaci możliwości ściągnięcia sobie pliku z danymi za dany okres i przerabiane go samemu (choćby w Excelu) do własnych potrzeb. Choć to pewnie też niewykonalne. :-(
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No dobra. Z linią może przesadziłem... Ale może dodatkowy końcowy słupek na wykresach? To technicznie byłoby już znacznie łatwiejsze. Ja czasami sprawdzam, czy kolejny dzień poprawił, czy pogorszył średnią.
abakierzynski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki