ZALOGUJ SIĘ

Aktualizacja poziomu zaawansowanego [C1-C2]

6 lat temuostatnia aktywność: 8 miesięcy temu
Zapewne, podobnie jak pozostałe, poziomy C też zostaną zaktualizowane, na co z niecierpliwością czekam. A czy wiedzą Państwo czy to będzie jeszcze miało miejsce w 2018 roku?
T
tsienkiewicz3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Cieszymy się, że kolejne etapy rozwoju kursu są wyczekiwane - to naprawdę motywuje do pracy :) Niestety w tej chwili nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty wydania kolejnych zmian. Ale możemy zapewnić, że cały czas nad czymś dla Was pracujemy ;)
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Panie Karolu, proszę się nie gniewać, ale jest to tzw. teflonowa odpowiedź. Współcześni nadludzie, królowie, vice królowie używają tego języka. Ostatnio sam cesarz tak odpowiadał w warszawskim sądzie.

Rozumiem iż jakoś musi Pan wypełnić ustalenia korporacyjne. Problem jest poznana przez lata kultura, profesjonalność, potrzebna u nauczycieli szczerość zespołu nauczycielskie, pozwala mnimać iż odpowiedź może być znacznie lepsza z pożytkiem dla sprawy tj firmy Lang median i studentów.

Mam nadzieję iż napisałem dostatecznie delikatnie I pożyteczne dla wszystkich.
abmmichal
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
karol.k - Przepraszam, jeśli moja wypowiedź zabrzmiała jak "teflonowa". Zapewniam, że chodzi nam właśnie o szczerość i podejście fair. Pracujemy pełną parą nad kolejnymi nowościami, ale jest po prostu za wcześnie, żeby móc podać konkretne daty i zakres działań. Nie chcemy składać obietnic, których nie będziemy mogli dotrzymać. Chcemy też móc sprawiać Wam przyjemne niespodzianki tak jak np. lekcjami specjalnymi :) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Panie Karolu dziękuję za szczere odezwanie się; nie jest łatwo odpowiadać na takie pytania. Dziękuję za formę odpowiedzi. Gratuluję.
Michał
abmmichal
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

Czy w efekcie poziomy C1 i C2 zostały zaktualizowane? Nie mogę znaleźć informacji po 2018r. Jeżeli tak to jakie są szczegóły aktualizacji?

Pozdrawiam,
Arek
A
arekkp

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.