ZALOGUJ SIĘ

Nie mogę wpisać słówek/liter? Pomocy!!!

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
W zadaniach gdzie są dyktowane słowa lub zdania nie mogę wpisać liter (tam gdzie jest niebieskie tło). Jedyne na co reaguje moja klawiatura to "]", czyli "podpowiedz literę". Dodam, że wcześniej wszystko działało tak jak powinno i w aplikacji mobilnej też jest ok. Mam przeglądarkę Safari i wszytskie potrzebne uaktualnienia. Co mogę z tym zrobić? Ktoś tak miał?
M
moniagalczi

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Ja od jakiegoś czasu mam ten sam problem. Otworzyłam aplikację na innej przeglądarce i ten problem nie występuje. Nie mam specjalnie pojęcia o informatyce Ale musi być jakiś błąd programu skoro na niektórych przeglądarkach nie można w pełni korzystać z aplikacji.
G
gosia369

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witajcie, mam ten sam problem. Używam przeglądarki Google Chrome.
KasienkaKa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@gosia369, @KasienkaKa w ostatnim czasie zaktualizowaliśmy kilka części na naszej platformie, które niestety mogą już nie współpracować ze starszymi wersjami przeglądarek, tak jak np. Chrome w wersji 49.0, z którego Panie korzystają, a który przez samo Google niej jest już wspierany.

Najszybszym i najłatwiejszym rozwiązaniem jest więc zaktualizować przeglądarkę lub zainstalować jej najnowszą wersję, dla Google Chrome jest to wersja 63.0, a wtedy wszystkie funkcjonalności będą działać prawidłowo :).

@moniagalczi w przypadku Safari, problem również może pojawiać się na przestarzałej wersji tej przeglądarki. Jeżeli jej aktualizacja nie będzie możliwa, także sugerujemy zmianę na Google Chrome w najnowszej wersji.

Pozdrawiamy.
aleksandra.rosiek
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki