ZALOGUJ SIĘ

Test poziomujący - procentowe progi.

6 lat temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Jak dzielicie Państwo progi procentowo na eTutor?
Osiagnęłam w teście poziomującym 79% i pokazało mi B1. Ile procent musiałabym mieć, żeby mieć B2 w Państwa skali?
Y
YasminOya

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Test nie ma widełek, jest dynamiczny – reaguje na udzielone wcześniej odpowiedzi i na ich podstawie dobiera pytania odpowiednie do wykazywanej znajomości języka.

Pozdrawiam! :-)
wojtek.j
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Cześć!

Test jest zaprojektowany tak, aby sprawdzał umiejętności naszych Użytkowników do poziomu B1 i ułatwiał im szybki start w kursie. Dlatego musi być krótki i przystępny. Zadania ze słuchania i czytania są czasochłonne, więc nie wpisują się w te założenia.
Osoby na poziomie B2-C2 zazwyczaj mają lepsze rozeznanie dotyczące tego, na ile znają język. Test poziomujący zwykle nie jest wtedy tak bardzo potrzebny :-)

Pozdrawiam :-)

wojtek.j [4527]
eTutor employee" - dodatkowa odpowiedź udzielona 5 miesięcy temu.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem przydalby sie mega test skladajacy sie ze 200-500 pytan, ktory w przypadku negatywnej odpowiedzi dawalby informacje, do ktorej lekcji nalezy wrocic aby dane zagadnienie gramatyczne czy leksykalne powtorzyc.
piotr.grela
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
YasminOya - Powiem szczerze, że to jest świetny pomysł :) Rzetelny feedback byłby niesamowitym wsparciem. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Uwaga Piotra jest bardzo celna. W pełni ją popieram.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, mam pytanie jeśli wykonałam test poziomujący ale przez przypadek nie chcący zamknęłam przy 13 pytaniu i wynik wyszedł nie zadawalajacy, czy mogę pisać go jeszcze raz? A jeśli tak to jak mogę to zrobić? :)
J
Justyna0508
danny_barca10 - Trzeba kliknąć w ikonę koło lupy, potem w "Egzaminy i certyfikaty", dalej w "Certyfikaty językowe" i tam w "Wykonaj bezpłatny test kwalifikacyjny" :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.