ZALOGUJ SIĘ

Problemy z wydrukiem list słówek

13 lat temu
Jest taka sprawa. Chciałam wydrukować sobie słówka z przykładowymi zdaniami, a konkretnie:
https://www.etutor.pl/nauka/baza/?id=19
Udało się to, jednak z efektów nie jestem zadowolona, ponieważ tekst jest jakby rozmyty z góry na dół. Zaznaczę od razu, że moja drukarka działa prawidłowo, bo kserowałam dla sprawdzenia czy jest tak samo, ale było ok, drukowałam inne dokumenty i też wszystko działało bez zarzutów.
Dodam jeszcze, że z innymi listami słówek jest podobnie.
Wcześniej wszystko działało prawidłowo, bo czasem zdarzało mi się coś stąd drukować.
Czy mógłby ktoś to sprawdzić? bo nie wiem czy to tylko u mnie tak się coś popsuło.
paulina2701

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

1. spróbuj może zapisać jako pdf na swoim dysku i wtedy wydrukować
niestety nie mam podłączonej drukarki to nie sprawdzę jakości wydruku w tej chwili

2. może kończy się tusz w pojemniku Twojej drukarki ( w mojej to pierwszy objaw -HP1050 wkłady 301)
TLK
paulina2701 - Tusz się nie kończy. Z resztą jak napisałam wyżej ksero i drukowanie innych plików i dokumentów działa bez zarzutów. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sprawdziłem dzisiaj 23.10.2011 na swojej drukarce wydruk z podanego linka - wszystko jest OK - tekst w całości i na wszystkich stronach -osiem -jest bardzo wyrażny.
Przeglądarka wg zakładki Pomoc: Mozilla/5.0 Firefox wersja 3.6.15
TLK
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.