ZALOGUJ SIĘ

Promocje tylko dla nowych użytkowników?

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Chcialabym zapytac dlaczego dla juz zalogowanych uzytkownikow promocje *np. black friday nie sa dostepne>?
malagorzka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Ależ są i można z nich skorzystać - do Twojego abonamentu zostanie dodane 12 miesięcy.

I podpowiem, że jeszcze nie zdążyliśmy wyłączyć oferty Black Friday ;)
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za dobrą wiadomość. Rzeczywiście jeszcze działa. Za 119 zł przedłużyłem sobie abonament o 12 miesięcy.

Pozdrawiam
?
Gość
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak - specjalnie dla spóźnialskich wydłużyliśmy ofertę do dzisiaj do północy :)
karol.k
Pracownik eTutor
ewaho - czy dotyczy to również uczących się j. niemieckiego?
już znalazłam ... a nawet kupiłam :))
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
Gość - Super, jeszcze się załapałem. Poszedł komplet EN + DE. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja u siebie widze standardowa znizke 35% ... gdzie jest ta promocja?
piotr.grela
piotr.grela - Dzieki ewaho! Wykupilem abonament dla siebie, zony i corki :-) - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest to może musztarda po obiedzie, ale może się przyda na przyszłość: proszę rozważyć, czy nie warto by informować istniejących użytkowników o takich promocjach jak "black friday" za pośrednictwem maila lub newslettera... Ja się na przykład o tej promocji dowiedziałem dopiero teraz przeglądając forum...
pkomarek1
karol.k - Staramy się docierać do jak najszerszej grupy naszych użytkowników z informacją o promocji, a jednocześnie nie "spamować" tych, którzy w danym momencie mogą nie być zainteresowani kupnem. Dlatego wysyłki mailowe są przeprowadzane głównie do tych użytkowników, którym niebawem wygaśnie kurs. Staramy się teraz wypracować lepsze rozwiązanie. Na ten moment gorąco polecam nasz profil na Facebooku, gdzie też informujemy o naszych promocjach i wrzucamy sporo ciekawego contentu: https://www.facebook.com/etutorpl/ - 6 lat temu
lukaszk85 - Przyjaciel zastanawia się nad rozpoczęciem przygody z etutor :) Czy w związku z nadejściem nowego roku w planach jest jakaś promocja ;) - 6 lat temu
aleksandra.rosiek - Od dziś oferujemy świąteczną promocję: https://www.etutor.pl/offers/angielski-christmas-2017 :). - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki