ZALOGUJ SIĘ

Zerowanie wyników dotychczasowego szkolenia

7 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Powróciłem po pewnym czasie do etutora i chciałbym wyzerować stare wyniki i zacząć od nowa. Zapłaciłem za 1 rok
Szczepanb1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Popieram to pytanie. Chciablym "wyzerowac" np same cwiczenia gramatyczne z poziomu B1 i B2 (ale bez usuwania slowek i zwrotow dodanych juz do powtorek)
piotr.grela
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
piotr.grela - Racja. Przy widoku poszczegolnych lekcji i podlekcji jest funkcja RESET . Ale to mnie, glownie interesuje wykasowanie niektorych cwiczen zwiazanych z gramatyka. Ale jak sie powraca do zagadnien gramtycznych to potem automatycznie, Etutor przenosi do cwiczen i nie trzeba nic kasowac. Brawo!
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
ewaho - w przypadku j. niemieckiego RESET dot. właśnie ćwiczeń, wszystkie słówka i zwroty zostają - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Noe mogę resetować lekcji
W
Wiesiek-1954.07.22

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aby zresetować informacje dotyczące postępów nauki w eTutor, należy wejść na stronę:

https://www.etutor.pl/profil/resetuj-konto

i postępować zgodnie z zawartymi na niej wskazówkami. Proszę pamiętać, że po skasowaniu danych o postępach nauki nie ma możliwości ich przywrócenia. Opcja resetowania danych nauki zostanie zastosowana do wszystkich poziomów zaawansowania i wszystkich elementów w lekcjach.

Jeśli natomiast chcemy usunąć tylko kilka lekcji na danym poziomie, lepiej zastosować opcję resetowania każdej lekcji z osobna.

Proszę również pamiętać o odznaczeniu opcji "Usuń historię powtórek i listy słówek dodane do powtórek".
Pozdrawiam.
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.