ZALOGUJ SIĘ

Filtruj lub podziel w nowych powtórkach

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Tak jak w temacie, dlaczego ta opcja jest niedostępna dla nowych powtórek? Mam teraz ich 237 i nie mam siły się aż za to brać, bo słówko którego nie znam i je teraz powtórzę następny raz pojawi mi się za półgodziny. Nie wydaje mi się to zbyt motywujący ani efektywny sposób nauki.
I
IGagasBoobs

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Dzień dobry.

Dziękujemy za wiadomość. W celu zmniejszenia liczby nowych powtórek najlepiej skorzystać z narzędzia do ich rozkładania. Można je znaleźć tutaj: https://www.etutor.pl/statistics/repetitions-plan

Przy jego pomocy możemy również wpisać ilość dni, na które powtórki mają zostać rozłożone, w zakresie 2-90.
Mam nadzieję, że sugestia okaże się pomocna.

Pozdrawiam.
piotrek0515
Pracownik eTutor
IGagasBoobs - Witam, dziękuję za odpowiedź. Nie do końca jednak o to mi chodzi. Chciałbym wykonać te wszystkie nowe powtórki w jeden dzień, ale jest to dosyć trudne, kiedy nie można podzielić ich na grupy po na przykład 30 powtórek.Taka opcja istnieje przy normalnych powtórkach, czy nie mogłoby jej być też przy nowych powtórkach? - 7 lat temu
piotrek0515 - Dziękujemy za sugestię. Skonsultowałem pomysł z naszym działem IT, jednak na dzień dzisiejszy nie planujemy wprowadzić takiej funkcjonalności w nowych powtórkach, gdyż może to w znaczący sposób zaburzyć działanie systemu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najbardziej sensownym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie po prostu zamrożenia powtórek. Po prostu algorytm traktowałby jakby wyznaczony okres czasu nie istniał i dopiero oo jego zakończeniu wznowił powtórki tak, jakby było to w dzień przed wyznaczeniem okresu wstrzymania. Od kilku lat się zastanawiam - dlaczego to nie istnieje?

Podobnie opcja z ustalaniem sobie dnia wolnego - co z tego, że ustalę sobie dzień wolny, jak na nazajutrz mam wówczas blisko dwa razy więcej powtórek, niż powinno planowo być?
T
tsienkiewicz3
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.