ZALOGUJ SIĘ

Postęp lekcji w poziomie A1

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Zakończyłam A1 na 100% a teraz jest 71%. Co to znaczy dokładnie wejdź w lekcje a odzyskasz swoje postępy. Mnie się nie udało
F
felicjawiktor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Obawiam się, że jak wejdziesz w lekcję, to jeszcze je stracisz... Ja przynajmniej tak mam, że jak klikam w jakąś lekcję, to spadają mi %. Jak chce Ci się czytać forum to dowiesz się co się stało, ale dużo tego. Generalnie kurs A1 jest nowy, bardzo zmieniony, lekcje poprzesuwane. Częściowo zostały statystyki zamrożone, dzięki temu masz aż 71%, bo z tego co pamiętam na początku Basi ze 100 zrobiło się 34 przed zamrożeniem.
S
SmallM
Barbara.m - Najpierw na 34% a jak jeszcze powchodziłam to nawet na 14% :-) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niedawno poziom A1 został rozbudowany o nowe lekcje, w związku z czym procentowy rezultat z tego kursu mógł się zmniejszyć w związku z pojawianiem się nowych materiałów. Natomiast w samych lekcjach postępy, które zostały osiągnięte przed zmianami zostały „zamrożone”i są widoczne w spisie lekcji na poziomie A1. Trzeba tylko pamiętać, że po wejściu w przerobione tematy postępy zostaną przeliczone na nowo, ponieważ jednocześnie zaktualizuje się informacja nt. materiału zrealizowanego w danej lekcji.

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dziękuję za informację
pozdrawiam
F
felicjawiktor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.