ZALOGUJ SIĘ

Dźwięk powiadomień

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy można wyłączyć to głośne " plum " po każdej dobrej odpowiedzi to plum jest bardzo denerwujace i rozprasza w nauce
A
AnkaWasilewska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Dzień dobry,

na stronie: https://www.etutor.pl/profil/preferencje może Pani wyłączyć odtwarzanie efektów dźwiękowych w ćwiczeniach oraz w lekcjach.

Pozdrawiamy.
aleksandra.rosiek
AnkaWasilewska - Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A czy nie możnaby było jakichś mniej nachalnych sygnałów wprowadzić? Są momenty, gdy chciałabym mieć taki sygnał, a w tej chwili faktycznie jedynym wyjściem jest całkowite ich wyłączenie, bo ja przynajmniej nie jestem w stanie uczyć się z tym "plumkaniem"
KateWBriget
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@KateWBriget - bardzo dziękujemy za Pani sugestię, mój kolega Dawid Turek informował o tym, że sygnały dźwiękowe będą jeszcze w przyszłości modyfikowane, w tym temacie: https://www.etutor.pl/forum/thread/824821-Zmieniony_sygnal_dzwieku_akceptujacy_poprawnosc_wykonania_cwiczenia.html?unread

Zapraszamy do zapoznania się :-). Pozdrawiamy.
aleksandra.rosiek
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
KateWBriget - Pani Aleksandro - wobec tego bardzo miłym gestem byłoby przynajmniej poinformowanie nas o tym fakcie po jego zaistnieniu - bo to bardzo "kosmetyczna" zmiana, a przecież nawet o tych drastycznych informują Państwo (pomimo naszych ciągłych apeli) najczęściej dopiero po ich zaistnieniu. Co - jak widać po rewolucji na A1 - działa coraz bardziej na Państwa niekorzyść. Napisanie, że sygnały "będą w przyszłości modyfikowane" ma dość podobny wydźwięk jak "przekazałem Pani/Pana sugestię do osób decyzyjnych" - czyli w zasadzie jest kulturalnym sposobem poinformowania, że być może kiedyś coś z tym zrobimy, ale konkretnie to... nie warto na to liczyć. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
aleksandra.rosiek - @KateWBriget uprzejmie informuję, że zmiana dotycząca dźwięku to aspekt techniczny - nie jest ona związana z zawartością merytoryczną kursu. Jak udało mi się ustalić, nowe dźwięki powiadomień pozostaną na ten moment w takiej postaci, w jakiej zostały dodane. Postaramy się również skrócić i zmodyfikować inne dźwięki w kursie. Zdajemy sobie sprawę, że ocena dźwięku poszczególnych sygnałów przez każdego z Użytkowników będzie subiektywna, dlatego też istnieje możliwość ich wyłączenia, aby maksymalnie zwiększyć komfort nauki. Pozdrawiamy :-) - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
KateWBriget - Bardzo dziękuję - i mimo że gorzko sformułowałam prośbę (bo... jestem zirytowana mimo że całe zamieszanie z A1 dotyczy mnie tylko w pewnym stopniu), to ma ona konkretny powód. Nie chcę co jakiś czas sprawdzać, czy da sie z nimi wytrzymać ;) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.