ZALOGUJ SIĘ

Czat z konsultantem eTutor-gdzie go znaleźć?

7 lat temuostatnia aktywność: miesiąc temu
witam mam pytanie gdzie mogę znaleźć Czat z konsultantem eTutor? proszę o szybką odpowiedź
K
karolinkat92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Nie ma takiej funkcji. Można się kontaktować mailowo na adres [...]@etutor.pl a w konkretnych kwestiach dotyczących zgłaszania błędów, niejasności, zapytań itp. do poszczególnych elementów kursu poprzez linki Zgłoś sugestie znajdujące się na dole każdej strony.
M
mlesniewska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czasem pojawia się okienko czatu z konsultantem na dole w prawym rogu, ale chyba tylko wtedy gdy akurat są dostępni, najlepiej skorzystać z https://www.etutor.pl/informacje/kontakt wydaje mi sie że sprawnie etutor odpowiada :)
lukaszk85

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też mi się jakoś wydaje że od czasu do czasu widuję (albo raczej kiedyś widywałem) okienko w prawym dolnym rogu. Całkiem możliwe, że ta funkcja wraz z innymi została wycofana podczas "wielkiej rewolucji grudniowej" pod koniec ubiegłego roku :)))
H
halkins
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

od czasu do czasu pojawia sie w prawym dolnym roggu.
P
piechotek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

pokazuje się CZAT tylko jak jestem na zakładce POMOC ale nie zawsze w LEKCJI tego nie zauważyłem
D
dziodekcam
mlesniewska1 - Faktycznie jest w tym miejscu. Ale pytanie czy ta funkcja działa online? - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy, na czacie jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach pracy, a zatem od 9:00 do 17:00. Najłatwiej nas znaleźć na stronie głównej serwisu: https://www.etutor.pl/

Pozdrawiamy i oczywiście zapraszamy do kontaktu :-).
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W prawym dolnym rogu pojawia się okienko czata z treścią "Masz pytania? Napisz do nas na czacie.". Funkcjonalność działa na 100% w przeglądarce chrome i internet explorer.
J
jkurnik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

właśnie pojawiło mi się okienko
zasłania treść!!!! jak je zlikwidować?
oczywiście krzyżyk nie likwiduje ikonki
A
Azileas
miesiąc temuzmieniany: miesiąc temu
MyroslavaRozbytska18 - Dziękujemy za zgłoszenie dotyczące kwestii działalności czat bota. Chwilowo został wyłączony, natomiast dział IT weryfikuje tą kwestię.
Przepraszamy za niedogodności.
- miesiąc temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.