ZALOGUJ SIĘ

Powtórki w powtórkach

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Wykonując dzisiejszy zestaw powtórek zauważyłem, że wczoraj dodane kilka pozycji się powtórzyło i każda była osobno zliczana.
Wszystkie zwroty były dodane z kursu Business English. Przykłady, które zauważyłem powtórzone:
- I could use a nice, cold pint.
- yours sincerely
- I'm not entirely sure, but I think it's possible

Wygląda na błąd, ponieważ wcześniej takiego zachowania nie zauważyłem.
L
lkurylo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Dziękujemy za informację. Samo pojawienie się w powtórkach w dniu bieżącym słówek dodanych dzień wcześniej to nic dziwnego, natomiast byłoby niepożądane, gdyby powtarzanie wspomnianych zwrotów oznaczało ich zapętlenie. Dlatego też prosilibyśmy o doprecyzowanie zaobserwowanej niedogodności i przesłanie do nas wiadomości pod adres: [...]@etutor.pl. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mnie też takie coś zdarzyło się 2-3 razy w ostatnim miesiącu, ale założyłam, że to chwilowy problem z serwerem i dlatego kilka ostatnich powtórek muszę nagle zrobić raz jeszcze :)
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy, jeśli tego typu niegodność będzie się Wam powtarzać, to prosimy o informację pod adres: [...]@etutor.pl. W ostatnim tygodniu wprowadziliśmy sporo zmian w Serwisie, które "wycisnęły 7 poty" z naszych serwerów. Stąd mogło się zdarzyć, że niektóre zwroty powtórzyły się częściej niż zwykle. W razie, gdybyście dalej obserwowali tego typu sytuacje, prosimy o kontakt mailowy. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.