ZALOGUJ SIĘ

Na jakiej zasadzie działa certyfikat ?

7 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Kosztuje on 9000 monet i daje ,,podobno" jedno podejście do wybranego poziomu . Jaka jest z tego satysfakcja ?

Czy to prawda ?
ania2112851
darox41 - jak długo po wykupieniu za monety jest ważne podejście do egzaminu? Wykupiłam za monety podejście do egzaminu , ale w ofercie nie ma języka niemieckiego. Myślałam, że to przejściowe i pojawi się taka możliwość. Uczę sie już pół roku języka niemieckiego, a teraz już zniknęło mi okienko, wykonaj egzamin. Czy to oznacz, że straciłam możliwość podejścia do egzaminu i punkty? - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Potwierdzamy, że za 9000 monet można uzyskać 1 podejście do egzaminu certyfikacyjnego na wybranym poziomie (spośród poziomów: A2-C1) :-). W przypadku certyfikatu językowego, stosowana przez nas skala poziomów według Rady Europy uznawana jest przez wiele uniwersytetów, instytucji edukacyjnych oraz pracodawców na całym świecie. Certyfikat można na przykład z powodzeniem dołączyć do CV ;-).

Więcej informacji na temat certyfikatu znajdzie Pani na stronie: https://www.etutor.pl/exams/faq. Zapraszamy do zapoznania się.

Pozdrawiamy serdecznie.
aleksandra.rosiek
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
DagaZ - Czy mozna zobaczyc jak wyglada taki certyfikat? - 7 lat temu
aleksandra.rosiek - Proszę napisać do nas w tej sprawie na adres: [...]@etutor.pl :) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli można zapytać od razu przy tym wątku, w jakim języku jest wydawany certyfikat? W polskim? W angielskim? Czy może w obu językach naraz?
cytozol
aleksandra.rosiek - Certyfikat wystawiany jest w języku angielskim :-). Pozdrawiam - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kontynuując już trochę stary wątek, chciałam zapytać czy jeśli podejdę do takiego egzaminu za uzbierane punkty i nie osiągnę zadowalającego mnie wyniku czy mogę znów uzbierać takie punkty i ponownie podejść?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
BaFar_2020
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.