ZALOGUJ SIĘ

Język HISZPAŃSKI na eTutor ...

zmodyfikowany: 7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Atención/UWAGA!

Jestem niezwykle poirytowany że platforma etutor nie wprowadziła jeszcze języka hiszpańskiego.
Apeluje do zwolenników tego pomysłu aby się ,,ujawnili" i włączyli do dyskusji na ten temat.
Zwracam się do Wszystkich tych osób którym zależy na języku hiszpańskim w platformie e-tutor.



Komentujcie im Nas więcej tym większa szansa na Nasz upragniony HISZPAŃSKI.
C
chicomalo
abmmichal - So am I. So am I. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 13

Ja bym bardzo chciała hiszpański :)
S
Ste
mosiek87 - jestem za i przydałby się bilet w jedną stronę do Hiszpanii w nagrodę za ukończenie całego kursu :D
- 7 lat temu
chicomalo - dobry pomysł :)
- 7 lat temu
Ste - Piękny język :) Nawet mam książki do nauki dla początkujących, trochę zaczęłam a później rzuciłam w kąt :( na etutorze łatwiej by było, bo nauka z książkami jest strasznie nużąca no i trzeba się dobrze ze wszystkim zorganizować a to trudne dla mnie ;p - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Marzę o tym. Za hiszpański byłabym skłonna zapłacić więcej niż za angielski :)
futbolowa
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dołączam się do powyższej prośby !
K
kolbek111
barbarakurek - I ja rowniez dolaczam sie do prosby. Zawsze marzylam o tym , ze moja nauka tego jezyka bedzie odbywac sie na tej platformie. I nadal wierze , ze tak bedzie. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Uprzejmie informuję, że w najbliższym czasie nie planujemy wprowadzania nowych języków do oferty kursów. Cały czas skupiamy się na rozwijaniu kursów, z których nasi Użytkownicy mogą aktualnie korzystać.

Pozdrawiam :)
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dodajcie przynajmniej na początek poziom A1/A2, Ta zwłoka jest bezsensu bo wiele osób zamiast pozostać z eTutorem to przechodzi na inne konkurencyjne systemy nauki. Jeśli nie zaczynicie się rozwijać to zaczniecie upadać bo konkurencja nie śpi, A szkoda by było!.
M
mgent

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Popieram - to coś, o czym na prawdę marzę... potrzebuję tego języka w pracy, a niczego podobnego do eTutora nie mogę znaleźć...
KateWBriget

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wielka szkoda, bo po Brexicie - znaczenie języka angielskiego w Europie spadnie. Jest do nauki różnych języków Supermemo ale nie jest ono tak dobre jak Etutor. W przypadku nauki angielskiego w Supermemo, jest dużo słów i zwrotów z AmE.
Największą wadą Supermemo jest to, że się te kursy nie rozwijają i jakoś ciężko mi się z tych kursów uczyć.
piotr.grela
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak, tak, tak! Hiszpański. A jeszcze, żeby pojawił się jakiś kanał na UPC w tym języku byłoby idealnie. Cały czas ich atakuję...
xenon2b

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wiesz co, Piotr Grela powiem Ci co ja sadze o Supermemo. Otoz uwazam, ze eTutor zarowna angielski i niemiecki, ma sporo dialogow i opowiadan i slownictwo jest poukladane raczej tematycznie i inteligentny system powtorek, a takze sa wyjasnienia gramatyczne z przykladami, jak i sporo cwiczen i slownik jest lepsze. Jesli juz przerobisz wszystkie lekcje eTutor to wtedy mozesz zaczac przerabiac supermemo, w supermemo duza ilosc slow, i tlumaczenie opisane po angielsku. Jak dla mnie w stosunku do innych firm, a raczej konkurencji eTutor nadal bezkonkurencyjny.
H
HULK50
piotr.grela - Hulk50 sporo słówek z Supermemo, przeniosłem do bazy własnych słówek w Etutor. Właściwie teraz prawie wszystkie słówka z Supermemo są badź w Etutorze bądź w Diki. Supermemo był kiedyś rewolucyjnym programem w nauce angielskiego ale jego rozwoj sie zatrzymał. Moim zdaniem angielski Supermemo jest nastawiony pod polonię amerykańską, lub osoby zamierzające emigrować do USA bo dużo zwrotów jest z American English.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Źle się dzieje, iż nie ma kursu hiszpańskiego w metodzie eTutor. Bardzo źle.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Myślę że etutor zarobiłby naprawdę sporo tworząc przynajmniej A1/A2 hiszpański, rosyjski, francuski.
Przynajmniej A1/A2.
Komu wystarczą te poziomy nich klika punkta. Może to szybciej nakłoni zarząd etutor do rozwoju tych języków ;)
Pipstaker7
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
Kokoryczka - Gorąco popieram, teraz korzystam z nauki angielskiego i jestem zachwycona możliwościami eTutor. Chętnie pouczyłabym się tutaj też innych języków. Rzeczywiście na początek starczyłyby mi poziomy A1 i A2 - do powyższych propozycji dodałabym jeszcze włoski, szwedzki i litewski. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
ntc99 - Popieram z całego serca. Sami się zdziwicie zainteresowaniem wszystkimimtymi nowymi kursami. Oczywiście nadal rozwijajcie to co robicie dotąd - tym stworzyliście swoją reputację i wizerunek. Ale ta nowa reszta nie jest bez znaczenia - sami zobaczycie! - 7 lat temu
dstawarz - Dobry pomysł na kilka nowych języków na etutor ale tylko na poziomie komunikatywnym. Podstawowe zwroty wyuczone tą metodą na pewno utkwiły by w pamięci. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Było to już podnoszone wielokrotnie. Nic z tego niestety nie będzie :( Też bym chciał zobaczyć kurs Hiszpańskiego.
S
SebastianC

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Etutor jako jedna z najlepszych szkół językowych online powinna się rozwijać na inne języki np. hiszpański, francuski i arabski, który kiedyś zastąpi nawet angielski
piotr.grela
Pipstaker7 - Daj spokój z tym arabskim. Na pewno nigdy Nie będę żył w kraju gdzie będą [usunięte przez administratora], a tym bardziej robił z nimi interesów. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
piotr.grela - Tak jak upadło Imperium Rzymskie tak i upadnie Europa i może prawie cala Europa będzie mówiła w tym języku, czy tego chcemy czy nie.
Po prostu kultury o niższym rozwoju kulturalnym są bardziej wojownicze i mają większą rozrodczość.
Ja jeszcze w szkole podstawowej i liceum miałem tylko język rosyjski.
Pytałem się swojego ojca, po co muszę się tego języka uczyć.
Mój ojciec odpowiadał: "Język "przyjaciół" trzeba znać.
Ale też dzięki znajomości języka rosyjskiego zarobiłem parę złotych.

Mieszkam we wschodnim Londynie i wszyscy moi sąsiedzi mówią po arabsku. Paradoksalnie czuje się bezpieczny mieszkając pomiędzy nimi. Ale chciałbym wiedzieć co oni mówią za moimi plecami :-)
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
jerzy_pozoga - @Hi piotr.grela- zapraszam do korespondencji. - 7 lat temu
piotr.grela - Dziękuję Panie Jurku za zaproszenie. - 7 lat temu
abmmichal - Piotrze, bardzo dobry komentarz o używaniu języków.
Już to pisałem, że brak mi wersji hiszpańskiej eTutor.
Bardzo słuszne uwagi o arabskim języku. Miałem tylko kontakt z arabskim w czasie ŚDM Kraków.
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.