ZALOGUJ SIĘ

Powtórki po 24. Co tu robić?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
bezsenność męczy zrobiłoby się powtórki z następnego dnia a tu lipa :/
M
mosiek87
ewaho - Jak to? To o 24 nie rozpoczyna się nowy dzień powtórkowy? (Pamiętam jak w SM zmieniałam strefy czasowe, żeby zdążyć z zaległymi powtórkami :)). To o której godzinie zmienia się licznik? - 7 lat temu
munk2 - We wrześniu zmieniono godzinę rozpoczęcia nowych powtórek z północy na 3:00 rano ;) - 7 lat temu
munk2 - Mnie akurat podoba się ta zmiana, bo nie jeden raz kończyłem powtórki z danego dnia właśnie w okolicy północy, a co do nudy to jest cała sekcja gier na stronie ;) - 7 lat temu
Barbara.m - Zwykle tak jest, że wszystkim się nie dogodzi :-) Mnie nie pasuje ale mogę ją przeboleć. Awantury z tego powodu robić nie będę :-) - 7 lat temu
jfifielski - Można robić powtórki albo dodawać - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Oj znam to... Też czasami mam ochotę porobić powtórki jak nie mogę spać. Kiedyś robiłam powtórki przez 10-15 minut i szłam spać. No ale co zrobić osoby decyzyjne w etutor doszły do wniosku, że będzie nam lepiej jeśli nowe powtórki będą się zaczynały o 3 rano...
B
Barbara.m
Jamz - Kiedyś użytkownicy zgłaszali potrzebę by "doba" etutorowa kończyła się o innej godzinie i etutor przystał na tą propozycję. - 7 lat temu
ewaho - To faktycznie całkiem mądre rozwiązanie - 7 lat temu
mlesniewska1 - Fakt, akurat w tej kwestii było sporo głosów użytkowników, aby Powtórki zaplanowane na kolejny dzień "zaczynały się" później, niż o północy czasu Warszawa. Pewnie dlatego, że sporo użytkowników uczy się do późna w nocy i chcą np. zdążyć zrobić wszystkie powtórki, a spora część może przebywa np. w Wlk.Brytanii, gdzie możliwe jest nawet 2 godziny przesunięcia czasowego, więc licznik zmieniałby się u nich o 22 p.m. Kto zrobi wszystkie może robić np. to co proponuje @munk2 :-) - 7 lat temu
Barbara.m - Jak każda zmiana - jednym się podoba, innym nie. Mnie nie bardzo ale nie boli mnie tak mocno żebym miała z tego powodu robić burzę na forum. Najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby to co pamiętam że było kiedys sugerowane - aby każdy móg sam ustawiać sobie moment "rozpoczęcia" dnia. Ale pamiętam, że były argumenty, że jest to zbyt trudne do wprowadzenia. Ok, mnie taki argument wystarczy i przeboleję tę zmianę. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem powinno to być zrobione, w taki sposób, aby w swoim profilu każdy z użytkowników definiował kiedy kończy się jego doba.

Takie rozwiązanie powinno zadowolić wszystkich użytkowników.
kktm
Jamz - Niestety takie rozwiązanie jest trudne do wprowadzenia - informacja przekazana przez etutor kilka miesięcy temu. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po godzinie 1 w nocy (UK) a polskiego czasu o 2 w nocy, cos sie z powtorkami jest nie tak, nie mozna ich odrobic, system ich nie zlicza...
piotr.grela
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nowe powtórki w systemie pojawiają się o 3 rano każdego dnia. Rację ma tutaj @mlesniewska1, ponieważ wielu Użytkowników uczy się do późna w nocy, a dodatkowo cześć z nich mieszka na co dzień na Wyspach, co wiąże się z różnicą czasową. Z uwagi na to, że algorytm zbiera dane już wcześniej, aby o godz. 3 przydzielić każdemu Użytkownikowi nowe powtórki, może się czasem zdarzyć tak jak u @piotr.grela, że w okolicach godz. 2 system nie będzie chwilowo zliczać powtórek.
Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki