ZALOGUJ SIĘ

Jak wyzerować całkowicie konto (oprócz własnych list słówek)?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Grzebałam w opcjach, przekombinowałam i mam bez sensu pousuwane lub pododawane słówka z poszczególnych lekcji. Jest tych zmian zbyt dużo żeby je wytropić teraz i odkręcić. Szkoda też na to czasu. Czy jest gdzieś magiczny przycisk żeby wyzerować wszelakie ustawienia, zrobione lekcje, itp. hurtowo? Tak jakbym dopiero pierwszy raz w życiu zalogowała się na e-tutor? Jedynie chciałabym zachować własne listy słówek, które stworzyłam.

Czy e-tutor służy tu pomocą? Nie widzę nigdzie możliwości kontaktu z nimi?
W
Winia80
aleksandra.rosiek - Służymy pomocą zarówno na forum, jak i mailowo - można śmiało pisać do nas na adres: [...]@etutor.pl w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości :). Jak już słusznie napisał sskorupski, taka możliwość istnieje na stronie: https://www.etutor.pl/profil/resetuj-konto

Pozdrawiamy.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Witam,

menu, czyli trzy białe kreski w prawym górnym rogu, następnie "Dane konta i ustawienia", następnie kliknij "Ustawienia" i w prawym dolnym rogu "Resetuj dane nauki".
Tą metodą zaczynasz naukę od nowa. Słówka dodane poza lekcjami usuwamy wchodząc w menu, następnie "słówka" i u góry masz "Twoje słówka".
Tam masz możliwość usunięcia list słówek dodanych poza lekcjami.

Pozdrawiam.
?
Gość
Winia80 - Bardzo dziękuję :) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki