ZALOGUJ SIĘ

Większa czcionka w odpowiedziach?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy tylko ja tak mam że w powtórkach w moich odpowiedziach jest większa czcionka niż odpowiedź systemu?
Według mnie utrudnia to odszukanie błędu w długich zdaniach a po za tym przy czerwonym kolorze złej odpowiedzi jeszcze bardziej przykuwa uwagę.
J
Jamz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Masz rację, to stało się dzisiaj po godzinie trzynastej. Mam to samo. Modernizowali powtórki specjalne i przy okazji nie działają też powtórki specjalne (ciągle odświeża obraz lub się przełącza na powtórki). Cierpliwości, może naprawią. Poza tym nie działają w powtórkach specjalnych ćwiczenia z obrazkami, to znaczy nie można zaliczyć cyklu powtórek, ale to już nie działa od około tygodnia.

Pozdrawiam
?
Gość
don_q - Większe litery powodują tylko problemy z szybkim wzrokowym sprawdzeniem wpisanego tekstu w stosunku do prawidłowej wersji, ale co tam użytkownicy, najwyżej oprócz zakładki "sugestie" wytnie się również inne problematyczne miejsca. Od pewnego czasu mam wrażenie że serwis przejął facebook. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sprawdziliśmy działanie powtórek w kilku przeglądarkach, jednak u nas nie występuje żaden problem z czcionką, dlatego prosimy o przesłanie zrzutu ekranu w formacie JPG lub PNG na [...]@etutor.pl, a postaramy się pomóc możliwie najszybciej ;-)
kasia.szczep
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
Jamz - Wysłane. Zgłoszenie w systemie eTutor#364426 - 7 lat temu
kasia.szczep - Dziękujemy. Czcionka została ujednolicona ;-) - 7 lat temu
Jamz - Proszę o dokładne sprawdzenie bo u mnie nadal ta sama prawidłowa odpowiedź jest dłuższa niż odpowiedź systemu. - 7 lat temu
PawelStroz - Przepraszamy za problemy, poprawka zostanie wprowadzona prawdopodobnie jutro. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.