ZALOGUJ SIĘ

Powtórki. (Dlaczego moje pytanie musi mieć 30 znaków?)

13 lat temu
w powtórkach wpisałem właściwe tłumaczenie słówka, kliknąłem enter i nic z tego nie wynikło. pokazały mi się tylko 4 kolorowe przyciski. mam wcisnąć któryś? na jakiej zasadzie?
L
laurenty
efogt - Troszkę skłamałam. Można w powtórkach także wpisywać słowo lub całą frazę. Jeśli ktoś nie chce powtarzać na głos może wpisać słowo i zatwierdzić enterem a dopiero potem ocenić je na 1 2 3 4....Trzeba kliknąć myszką w pole na dole, gdzie pojawia się powtarzane słowo. Przepraszam za moją niewiedzę. Pozdrawiam serdecznie:) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

W powtórkach jak sam nazwa wskazuje powtarza się słowa. Nie wpisuje się nic. Na dole w czterech kratkach wskazujesz poziom zapamiętani danego słówka. Jeśli klikniesz na którykolwiek, pierwsze powtórzone słowo zniknie na rzecz drugiego. I najważniejsze. Żeby robić powtórki musisz wcześniej dodać słowa do powtórek z lekcji, na przykład....
Powodzenia.

P.S. Pytanie musi mieć 30 znaków bo w taki sposób ustaliła to administracja e-Tutor.
E
efogt
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
laurenty - Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam. Podoba mi się szybka reakcja i odpowiedź dokładnie na moje wątpliwości. - 13 lat temu
efogt - No problem. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki