ZALOGUJ SIĘ

Spokojnie, pomoc jest w drodze

8 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Witam,

Czemu raz poprawną odpowiedzią jest: Stay calm help is on its way a innym razem Remain calm help is on its way.
Co gorsza w powtorkach trzeba trafić którą akurat wersje etutor ma na mysli.

Dziękuję za wyjaśnienie.
pjakubowski2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Obie wersje są oczywiście poprawne. Z pewnością masz dodane do powtórek oba przykładowe zdania a system powtórek co jakiś czas losowo je wybiera.
M
mlesniewska1
pjakubowski2 - Tak jest i specjalnie obie dodalem by zapamietac oba zwroty.

Jezeli moge od razu dodac to IMHO system powtorek powinien zaliczyć obie odpowiedzi za 1 podejsciem a przy drugim je rozroznic. Bo tak przy dwóch identycznych zdaniach nie jestem w stanie sie domyslić ktore w danej chwili test ma na mysli (losowo wybiera) przez co moja skutecznosc odpowiedzi za 1 razem spada.
Co gorsza takich sytuacji jak tak opisana powyzej jest wiecej w powtórkach.
- 7 lat temu
mlesniewska1 - Bo system powtórek to nie jest "inteligentna" aplikacja mogąca porównywać różnego rodzaju możliwości. System ten w prosty sposób sprawdza tylko poprawność wpisanego CIĄGU ZNAKÓW. Zero-jedynkowo! I tak jeśli np. wiesz że udzielona przez ciebie odpowiedź jest na 100% prawidłowa to przecież ją sobie zaliczasz na 3 lub 4. A wpisując mogłeś choćby zrobić jakąś bardzo drobną, mało istotną literówkę i system nie zaliczył odpowiedzi. - 7 lat temu
pjakubowski2 - Z początku też tak myślałem ale porobiłem screeny i okazało sie że nie zawsze tak jest. Fakt że czasem zwykły brak myślnika, wykrzyknika czy znaku zapytania wskazuje odpowiedź jako błędna. Owszem można kliknąć na 3 czy 4 ale pytanie jak będzie ona zakwalifikowana do systemu powtórek: jako prawidłowa czy jednak błędna?
Wiem, że system nie jest doskonały? ale po to są zbierane naszy uwagi by do tej doskonałości dążyć. Przecież za to płacimy, aren't we? ;)
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
mlesniewska1 - Jak by system był bardziej inteligentny (czytaj: bardziej kosztowny w oprogramowaniu i utrzymaniu) to pewnie opłata za kurs byłaby wówczas sporo wyższa. Niestety jak to zawsze bywa w życiu: "coś, za coś". :-)
Co do kwalifikowania odpowiedzi do systemu powtórek, to zależy to wyłącznie od "postawionej oceny", a nie od wpisania prawidłowego tekstu. Ja np. w ogóle niczego nie wpisuję, bo z pisownią radzę sobie dobrze.
pozdrawiam
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.