ZALOGUJ SIĘ

Smierc Zenona Stefaniaka - Zenstef jest ciosem dla Nas wszystkich.

13 lat temu
Szanowni Panstwo,

Nie jestem w stanie opisac tego co sie wydarzylo.
Po prostu w to nie wierze.
Zenek byl - JEST dusza tego serwisu.

http://www.nekrologi.net/?_fstatus=search;keywords=%2BZenon%20%2BStefaniak;type=memorial

Administracjo etutor to On byl z Wami od poczatku istnienia.
To On pomagal Wam najbardziej.
To On uczyl Nas i dzielil sie swoja wiedza.
Wiemy, jak wiele etutor znaczyl w jego wspanialym zyciu.
Jak wiele czasu poswiecal Wam i Nam wszystkim.

Prosze tylko byscie pomogli Nam wszystkim oddac mu nalezyty szacunek.
TopMan
Marzyciel - był jak był, nie wiem czemu ale łzy mi się same do oczu cisną, ostatnio trochę mu nagadałem, a teraz.... lepiej mieć zawsze miłe kontakty z ludźmi, nie kłócić się o bzdury, nigdy nie wiadomo co się może stać jutro. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
ipon - Nie nie moge w to uwierzyc.Zenstef to przeciez wulkan energii i najwspanialszy Uczen i Przyjaciel na Tutorze.Nie moge nic wiecej napisac .Dlaczego?Zenuś?............. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 18

Dla Ciebie Zenku...
http://www.youtube.com/watch?v=F4HNriWg7_A

"Umrzemy, i to czyni z nas szczęściarzy. Większość ludzi nigdy nie umrze, ponieważ nigdy się nie narodzi. Ludzi, którzy potencjalnie mogliby teraz być na moim miejscu, ale w rzeczywistości nigdy nie przyjdą na ten świat, jest zapewne więcej niż ziaren piasku na arabskiej pustyni. Wśród owych nienarodzonych duchów są z pewnością poeci więksi od Keatsa i uczeni więksi od Newtona. Wiemy to, ponieważ liczba możliwych sekwencji ludzkiego DNA znacznie przewyższa liczbę ludzi rzeczywiście żyjących. Świat jest niesprawiedliwy, ale cóż, to właśnie myśmy się na nim znaleźli, ty i ja, całkiem zwyczajnie."

"Rozplatanie tęczy", Richard Dawkins
bird
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wiem, że bywało różnie, ale E-tutor na pewno był bardzo ważny dla Zenka. Zdarzały się kłótnie, wyrzucania z grona znajomych i ponowne powroty...Trzeba zapomnieć o tych złych momentach i pamiętać dobre chwile, bo takie też bywały.

Ogólnie chciałam przekazać, że nawet jeśli będziemy się tu spierać, obrażać i być dla siebie złośliwymi, to dbajmy o samych siebie, swoje zdrowie i uważajmy na siebie, bo życie jest za krótkie...Nie wiadomo co los szykuje :(
Jokasta

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W imieniu całego zespołu eTutora, przesyłam szczere wyrazy współczucia bliskim z powodu śmierci Zenona Stefaniaka - Zenstefa.

Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła nami do głębi, tym bardziej że odszedł od nas jeden z najbardziej wartościowych Użytkowników serwisu i zapewne wszyscy odczujemy jego brak.

Proszę zatem przyjąć wyrazy naszego żalu i wsparcie w postaci słów otuchy, które zapewne nie zmniejszą bólu po utracie bliskiej osoby, ale przynajmniej będą wyrazem pamięci, a także podziękowaniem za wspólną pracę z eTutorem.

Z poważaniem,
Zespół eTutora
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję Ci Zenek za twój wkład i za to że Ci się chciało sprawdzać moje nagrania. Szkoda, że los okazał się taki brutalny i nasza znajomość trwała tak krótko. Będzie nam wszystkim Ciebie brakowało. :(
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie do wiary. Taka strata. Był taki aktywny, tak sobie myślę- może coś odpisze i nas wyśmieje za to co tu wypisujemy. Zenek, dzięki za wszystkie Twoje wpisy.
P
p-o-l-a
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję Ci Zenku za wszystko!!!W przyszłe lato mieliśmy się spotkac w górach .............................................................................
Kto by pomyślał, że nie będzie Cię już wśród nas.
bogusia.nidecka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzieki Myszula, czytam ale nie rozumiem, on jest nam wszystkim nadal potrzebny, cztery dni temu sprawdził jeszcze moją pracę - co teraz?
Nie jestem jeszcze w stanie zebrać myśli... .

Zenku, dziękuję Ci za to że byłeś moim przyjacielem - nie udawanym, ale prawdziwym, potrafiłeś pochwalić, ale jeśli coś Ci się nie podobało nie ukrywałeś tego, umiałeś bronić swojego zdania i nigdy nie odpuszczałeś jeśli na kimś lub na czymś Ci zależało, mówią, że największą zbrodnią popełnioną wobec drugiego człowieka jest obojętniość - Ty nigdy nie byłeś obojętny - dziękuję
K
KazimieraB

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drogi Kolego,

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
Ty pozostaniesz w pamięci wielu z Nas.
Hermenegilda

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wstrząsająca wiadomość, nie do uwierzenia, był tu od zawsze,pomagał,karcił bronił. I chociaż nie ma "Nic pewniejszego od śmierci:nic bardziej niepewnego od jej godziny" ,trudno się z tym faktem pogodzić.Wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym przyjaciołom. Pozostanie w naszej pamięci, doceniamy jego pracowitość ,aktywność.Mam nadzieję ,że z wysoka popatrzy na nas życzliwie. "Uczmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" ... nigdy nie przestanie być aktualne
barszczewskad

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Śmierć jest zawsze czymś strasznym,miejmy tylko nadzieję, że dla tych co zostają.Tej pustki nic nie jest w stanie wypełnić, wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.
wacek6713
ggosia84 - zgadzam sie z Toba bo to od Ciebie sie dowiedzialam wiem ze ta wiadomosc jest 4 miesiace temu i tak samo nie moglam w to uwierzyc bo tez mi sie z nim fajnie pisalo na etutor - 12 lat temu
Wampirka - Wspomnienia wspomnieniami...
i tym sposobem Zenek jest wciąż między nami :)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki Zenku za to, że byłeś, pomogłeś podtrzymywałeś na duchu w trudnych chwilach.
Agatarnow
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wczoraj był pogrzeb. Tata wyglądał przepięknie, tak pogodnie i spokojnie; jakbym nie wiedziała, że zginął w wypadku, to pomyślałabym, że 'zasnął' we śnie. Ma trudny charakter, niezły z niego nerwus (znajomi zawsze się śmieją, że 'Zenek ma o kilka jaj za dużo':), ale przyszło masę ludzi, wielu z nich widziałam pierwszy raz na oczy. Miałam żal, że byłyśmy na to nieprzygotowane, zmarł bez pożegnania a rano na dodatek mieliśmy awanturę, ale teraz się cieszę, bo odszedł szybko, bezboleśnie i bez świadomości smierci. Po swojemu. Wiem, że nie zniósłby choroby i uzależnienia od innych. Nie zawsze potrafiliśmy się dogadać, może dlatego, że mam 17lat i czasem mi odbija. Wiele razy słyszałam, że jestem taka jak mój ojciec i wk*****łam się, ale po śmierci wszystkie złe rzeczy blakną i zapamiętujemy tylko dobre momenty. Jakby ktoś z Was przejeżdżał kiedyś przez Chełmno (woj. kuj-pom, powiat chełmiński) i chciał go odwiedzić, to Tata leży na Nowym Cmentarzu.
Martysia przejmuje się, że Tata nie będzie miał punktów na e-tutorze i nie sprawdzi komuś jakichś prac (nie wiem o co chodzi). Kurde, następna wyznawczyni tutoryzmu w domu.

Dbajcie o swoich rodziców. I proszę, pomódlcie się za mojego Tatę.
Ola.

PS. Bird, zabiłaś mnie tą melodią. Od poniedziałku nic mnie tak nie uspokoiło jak 'arrival...'. Coś pięknego. Chciałyśmy z Mamą, żeby puścili ją na pogrzebie jak Tatę wkładali do grobu, ale było już za późno. Dzięki.
Martysia1
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
bird - Olu, przytulam Cię z całego serca. Nie znamy się, ale wiedz, że bardzo poruszyło mnie to wszystko. Twój Tato odszedł w pięknej poświacie babiego lata, urokliwej porze roku. - 13 lat temu
bird - Mam dla Ciebie takie jeszcze dźwięki:
http://snowdayforlhasa.com/
- 13 lat temu
Wiolaen - Ja nawet nie wiem co napisać... Od paru dni jestem w ciężkim szoku i nie mogę się ogarnąć. Na początku miałam nadzieję, że to pomyłka, że może to jakiś inny Zenek. To zaskakujące jak może poruszyć śmierć człowieka, którego zna się tylko przez Internet...

Olu - pozdrawiam serdecznie Ciebie i Martysię
- 13 lat temu
p-o-l-a - Ola awanturą się nie przejmuj, rodzice szybko zapominają- wiem to z doświadczenia. Tata na pewno by tego chciał. Wiele osób się z Zenkiem sprzeczało na forum, wiele się z nim nie zgadzało, ale każy Go szanował i szanuje. On był i jest osobowością i dla mnie po tym co napisałać Ty też. Pozdrawiam Cię i siostrę serdecznie, trzymajcie się. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
bogusia.nidecka - Szanowałam Zenka i od tych kilku dni jestem myślami z Waszą rodziną. Możecie z mojej strony liczyc na modlitwę za jego duszę. Pozdrawiam Was.
P.S Zawsze dzieci mają konflikty z rodzicami tak jest było i będzie, ja z moimi dziecmi też często mam mniejsze lub większe awantury, ale nigdy nie mam im tego za złe i myślę że z Twoim tatą i z Wami było podobnie.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
ipon - Ola Tata byl z Was bardzo dumny i bardzo Was kochal widze,ze masz ten sam styl pisania i pewnie podobny charakter.Nie znalam Zenka w realu ale byl mi bardzo bliski bo byl cudownym Przyjacielem na dobre i na zle.Pisalam niedawno,ze Zenek to taki dobry Wujek na tutorze ,ze zagranica nie ma takiego przyjaciela no i............... - 13 lat temu
czupiratynka - Zenstefie dopiero dzisiaj dowiedziałam sie ,ze już nigdy nie przeczytam Twoich fajnych odpowiedzi i porad dla nas wszystkich .Dziękuje że byłes z nami!Czupiratynka - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
Marysiaangel - Zegnaj Zenku ... :( - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zenek był moim jedynym dodanym znajomym w etutorze. Co wchodzę w statystyki i patrzę, jak przybywa Zenkowi powtórek, których już nigdy nie wykona, to łzy mi się w oczach pojawiają. :(

['] ['] [']
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Rzadko bywam na forum, a dziś weszłam i tu taka bomba. Normalnie szok. Może nie byliśmy zbyt dobrymi znajomymi ze szkoły etutor, ale kiedyś zdarzyło się nam wymienić kilka słów na forum. I zawsze Go podziwiałam - za odwagę wyrażania swoich myśli oraz za to, że poza pracą i rodziną znajdował też tyle czasu by nie tylko uczyć się samemu, ale też dzielić się zdobytą wiedzą z innymi.
B
Belladonna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wierzę... Olu, Martysiu, bardzo wam współczuję. Wasz tato był wspaniałym człowiekiem, też go znałam tylko z tutora, ale też, jak wielu użytkowników traktowałam go jak przyjaciela, który zawsze miał dla mnie dobre słowo. Będzie mi go bardzo brakowało i wciąż nie mogę uwierzyć...

Czytając ten wątek wciąż miałam nadzieję, że Zenstef za chwilę się odezwie i napisze, że to koszmarna pomyłka...

Zenku, jeszcze dziś się pomodlę za Twoją duszę, chociaż wierzę, że już jesteś w niebie, bo dobrzy ludzie trafiają tam od razu.
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wyrazy współczucia dla rodziny...
Brak mi słów...
GrzesVIC

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[*]

Nie wiem, co napisać...
absolwentka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wyrażam współczucie dla Rodziny Zenka.
Nie traćmy czasu, by kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
drumstick

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.