ZALOGUJ SIĘ

Awaria systemu powtórek - zniknięcie zaplanowanych na dzisiaj

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
W dniu dzisiejszym przywróciłem sobie zaległe powtórki do wykonania.

Po wykonaniu wszystkich zaległych, zaczęły wpadać powtórki zaplanowane na dzień dzisiejszy. W pewnym momencie wystąpił bliżej nieokreślony błąd serwera, w wyniku którego zniknęły wszystkie przewidziane na dzisiaj powtórki. Zostało tylko 139 powtórek, na które odpowiedziałem błędnie.

W kalendarzu powtórek pouzupełniały się wszystkie pola dla wstecznych dat - stała liczba.

Proszę o weryfikację problemu.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Dziękuję za wiadomość, jest to chwilowa awaria powstała przy wprowadzeniu zmian. Przepraszamy za problemy, programiści już naprawiają błąd. Zmiany sprawiają, że słowo dodane powtórek dodawane jest do kolejki dodatkowych słówek na dzisiaj, która będzie wykonana dopiero po wykonaniu powtórek przydzielonych przez algorytm.
K
klaudynka7
Gość - Dziękuję. Czy będą przywrócone wszystkie powtórki, które "utraciłem" do wykonania w dniu dzisiejszym?

Zauważyłem również, że stare elementy (np z 2015), które oceniłem dzisiaj na 1 pozmieniały daty na dziś lub jutro a nie na wiek, a nie na datę, która powinna być wyznaczona przez algorytm.
- 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przed chwilą została wprowadzona pierwsza poprawka. Powtórki przydzielone na dziś powinny być już poprawnie naliczone. Przepraszamy za utrudnienia.
P
PawelStroz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Małym zmianom uległo kolejkowanie słów do powtórek. Od teraz, wszystkie nowe słówka dodane do powtórek dodają się do "Nowe elementy czekające na pierwsze powtórzenie". Można sprawdzić ich ilość w zakładce "Statystyki" wchodząc w "Menu", a następnie "Twoje Postępy". Elementy czekające na pierwsze powtórzenie, nie figurują na liście powtórek do wykonania, jeśli mamy jakieś powtórki do zrobienia na dziś. Dopiero gdy wykonamy wszystkie powtórki na dziś, możemy zacząć powtarzać nowe elementy. W chwili gdy nowy element zostanie po raz pierwszy wykonany i oceniony zostanie wyznaczony dla niego następny termin powtórki i od tej pory będzie figurował na liście powtórek do wykonania w danym terminie.
P
PawelStroz
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu
Gość - Dziękuję za wyczerpujące objaśnienie. Wszystko już działa prawidłowo :) - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałam jeszcze dopytać o te elementy "które dodałam do powtórek, ale nie zostały jeszcze ani razu przećwiczone". Kiedy je powtarzam ich ilość nie zmienia się jak przy normalnych powtórkach, tylko np. przy ilości 126 powtórek po wykonaniu np.,5 ich ilość zmienia się na 1 i od razu powtarzane są te ocenione wcześniej na 1, następnie wskakuje ponownie pełna ilość powtórek. I tak w kółko po kilka sztuk. Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałam o co mi chodzi.
Czy to już docelowy sposób czy będzie poprawiony i będzie działał tak jak przy normalnych powtórkach?
Cała reszta zmian, które do tej pory zauważyłam jak dla mnie bardzo na plus.
O
Orka
Gość - Pisałem również do e-tutor w tej sprawie. Powinno być tak, jak przy normalnych powtórkach. Miejmy nadzieję, że szybko to poprawią. Aktualnie realizacja nowych powtórek to udręka. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

znaczy jest nadzieja :) to super, bo sam pomysł z nowym kolejkowaniem bardzo mi odpowiada. Przydatny szczególnie kiedy np z jednej lekcji potrafi dowalić kilkadziesiąt nowych powtórek, mogę sobie sama dawkować ile z nich dodać do normalnej kolejki.
O
Orka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki