ZALOGUJ SIĘ

Słownik Diki nie działa w przeglądarce

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Witam, czy ktoś też ma taki problem? Od 2 dni nie działa mi słownik Diki w przeglądarce... wcześniej wszystko działało super. Klikam na słowo dwukrotnie i nic się nie dzieje.

Jakieś pomysły? A może po prostu coś popsuło się chwilowo ze słownikiem?
M
mac-rum

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Działa bez problemów zarówno w Mozilli jak i Internet Explorer.
M
mlesniewska1
mac-rum - kurcze.. u mnie niestety nie działa i nie wiem jaka jest przyczyna. Ani w Chromie, ani w Mozilli, ani w IE... - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może być kilka przyczyn, m.in. włączona blokada wyskakujących okienek, albo zablokowane działanie jakiegoś skryptu, albo jakiś nowy zainstalowany dodatkowy plugin.

Proponuje przetestować przeglądarkę
https://www.etutor.pl/help/troubleshooting
a jak się dalej nic nie zmieni, to napisać do eTutora (podać jaka przeglądarka, wersja, jaki Windows itd.)
Na pewno pomogą...
H
halkins
mlesniewska1 - Blokada pop-upów czy plugin to mechanizmy związane z konkretną przeglądarką. Więc jeśli problem jest na trzech przeglądarkach to przyczyna raczej tkwi gdzie indziej :-( Może w międzyczasie coś było zmieniane (update?, odinstalowanie)? w Javie albo Flashu? - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za wiadomość. Czy ma Pan zainstalowane jakieś wtyczki? Jeśli chodzi o skryptozakładkę to problem został zgłoszony do programistów. W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt.
P
PawelStroz
mac-rum - Nie mam zainstalowanych żadnych wtyczek w sumie. Zresetowałem ustawienia przeglądarki itd, niestety nic nie pomogło. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki