ZALOGUJ SIĘ

Brak dźwięku w moich powtorkach

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Podczas wpisywania slowka w powtorkach zawsze na koniec bylo ono wymawiane, od jakiegos czasu nie ma dzwieku a ja nie zmienialem nic w ustawieniach przegladarki ,podczas odtwarzania np filmiku z lekcji dzwiek jest.
J
JONY123

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Też ostatnio zauważyłam problem z dźwiękiem. Raz nie ma wcale, innym razem słychać tylko koniec wyrazu lub zdania. Najczęściej taki błąd pojawia mi się w Internet Explorerze.
B
Barbara.m
mlesniewska1 - A nie jest to czasem problem z jakością połączenia internetowego? U mnie na stabilnym łączu Wi-Fi nigdy nie było żadnego problemu (ani Firefox ani Internet Explorer). Natomiast będąc "w terenie" i korzystając z sieci telekomunikacyjnych na tablecie z androidem bardzo często występuje tzw. efekt buforowania dźwięku - tzn. pojawiają się na ekranie kolejne powtórki, a dźwięk co jakiś czas zupełnie zanika, albo pojawia się z kilkunastosekundowym opóźnieniem. - 8 lat temu
Barbara.m - Nie, nie jest :-) W domu mam stałe łącze internetowe. Z ciekawości sprawdzałam też w pracy i pojawiał się ten sam problem, a tam łącze internetowe mam bardzo mocne. Ciekawe jest to, że problem występuje głównie z IE. Nie przypominam sobie, żebym to zaobserwowała korzystając z Chrome. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.