ZALOGUJ SIĘ

Prosba o sprawdzanie prac na poziomach B1

zmodyfikowany: 13 lat temu
Witam,
Jak zapewne zauwazyliscie poczatkujacy uzytkownicy maja coraz wieksza grupe wsparcia.
Niestety wszyscy z poziomami B1 i wyzej nie moga liczyc na praktycznie zadna pomoc.
Rozumiem jak trudne jest to zadanie, ale moze jesli nie uzytkownicy to Szanowny Etutor moglby choc troche Nam pomoc.
Wyrywkowe sprawdzenie nawet klku prac dziennie moze okazac sie bardzo wartosciowe.
Pozdrawiam
TopMan
quantum137 - Popieram ! - 13 lat temu
TopMan - Thx ........... - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Obecnie sprawdzanie prac jesteśmy w stanie zaoferować wyłącznie klientom pakietu Premium. Rozważymy jednak wprowadzenie pakietu, w którym będzie można wykupić sprawdzenie kilku prac, bez pełnej opieki ze strony lektora.
pako
Pracownik eTutor
p-o-l-a - Świetny pomysł, na korzystanie z Premium trzeba mieć sporo czasu (by w pełni go wykorzystać)- mi go w tej chwili brakuje. - 13 lat temu
TopMan - W takim razie oczekujemy na propozycje i konkretne terminy.
Pozdrawiam
- 13 lat temu
pako - Wstępnie planujemy zaproponować pakiet sprawdzania wypracowań o objętości 1000 słów za 49 zł, do wykorzystania w przeciągu 6 miesięcy. - 13 lat temu
p-o-l-a - Przedłużenie wykorzystania pakietu- wg mnie świetny pomysł. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy można sprawdzać prace sobie nawzajem? Tzn. uczniowie bez udziału lektora? Jestem tu niedługo i nie znam jeszcze wszystkich możliwości etutora.
J
jp1
dania57 - no jasne,tylko użytkownicy premium mają zagwarantowane sprawdzanie przez nauczycieli,pozostali liczą na wolontariusz.Jeśli chcesz możesz nim być - 13 lat temu
quantum137 - Prace można sobie sprawdzać do woli.
Ważne jest natomiast to by czynić to porządnie i jak się nie jest pewnym swojej wiedzy lepiej nic nie pisać niż wprowadzać kogoś w błąd.
- 13 lat temu
TopMan - Tak jak mowisz quantum.
Sprawdzanie prac na poziomie B wymaga spooooorej wiedzy i obycia z jezykiem.
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.