ZALOGUJ SIĘ

Moje testy jak z tego korzystać

13 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Chciałabym się Was zapytać jak działa opcja "Moje testy" gdyż za bardzo nie rozumiem tego co napisano w Pomocy. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć mi "łopatologicznie" o co chodzi gdy chcę np. stworzyć swoja własną bazę słówek z książki czy jakiegoś opracowania.
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Tworzysz nową listę słówek ---> ustawiasz ją jako "domyślna lista słówek", wszystkie elementy, które dodasz z diki będą na tej liście ---> wchodzisz w diki ---> dodajesz słówka z filmów, artykułów etc. ---> wchodzisz w Moje Testy ---> Zjeżdżasz kursorem na dół i dodajesz swoją nowo powstałą listę słówek. Teraz możesz powtarzać nowe słówka niezależnie od systemu powtórek, Wchodzisz w test ---> wybierasz opcję powtarzania, pol->ang, ang->pol etc.

Powtarzanie w Moje Testy jest podzielone na cykle, po każdym powtórzeniu nowo poznanych słówek w następnym cyklu jest ich mniej, niby skupiasz się tylko na tych które sprawiają Ci największe problemy.

Wg mnie to bezsensu, załóżmy, że po obejrzeniu filmu dodaje 50 nowych, dotąd niespotkanych słówek, oczywiste jest, że trochę to zajmie zanim je poznam na tyle, że będę mógł je podzielić na kategorie, na jakie dzieli je system cyklów. Po jednym powtórzeniu nie jestem w stanie określi z którymi mam większe problemy, a z którymi mniejsze.Mam problem ze wszystkimi.;) Dlatego ja po przerobieniu testu usuwam go i ponownie dodaje, tak kilka razy i potem kojarzę już te słówka na tyle, żeby bawić się w powtarzanie cykliczne;) Pozdrówki;)
Marzyciel
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
Ewa_G1967 - Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.