ZALOGUJ SIĘ

Znikanie ikon krzyzykow i glosnikow w czasie wykonywania powtorek

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Znikanie ikon krzyzykow i glosnikow w czasie wykonywania powtorek i dodawania slowek. Powiem szczerze zaczyna mnie to troche juz irytowac. Czy u Was to znaczy innych uzytkownikow tez wystepuje ten problem?
M
MARVEL40

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Przepraszamy za problemy. Czy problem pojawia się przy każdym słówku? Proszę też o zrzut ekranu, na którym widnieje problem. Czy błąd pojawia się też na innej przeglądarce?
P
PawelStroz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem, ale bardzo czesto dlatego wczoroaj musialem przerwac nauke z tego powodu bo dodawanie slowek bylo meczace. Mam nadzieje, ze cos z tym zrobic. Jednak i tak mam pozytywne zdanie o Panstwa szkole.
M
MARVEL40
PawelStroz - 1. Poproszę o zrzut ekranu, na którym widnieje problem.
2. Czy błąd pojawia się też na innej przeglądarce?
3. Proszę spróbować wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No nie i znowu mi zniknely krzyzyki i glosniki podczas dodawania slowek do powtorek.
M
MARVEL40
renata_k - Panie Łukaszu,
jeśli problem nadal się pojawia, prosimy o przesłanie na adres [...]@etutor.pl zrzutu ekranu, gdy krzyżyki i głośniczki znów znikną.
Proszę także o wyczyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek zapisanych w przeglądarce. Aby wykonać tę operację, proszę wcisnąć skrót klawiszowy Ctrl+Shift+Delete a następnie wybrać następujące opcje:
- Wyczyść poniższe elementy za okres: od samego początku
- Pliki cookie oraz inne dane witryn i wtyczek
- Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej

Szczegółowa instrukcja znajduje się również na stronie https://support.google.com/chrome/answer/95582?hl=pl

Pozdrawiam!
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki