ZALOGUJ SIĘ

On The Backs Of Angels tłumaczenie

13 lat temu
Co znaczy tytuł płyty jednego z zespołów.
Jeśli kogoś interesuje to jutro wystąpi w katowickim Spodku Dream Theater.
Ewa_G1967
Jokasta - Domyślam się od kogo ten minus...także nie podejrzewam Ciebie. Potwierdziłam to tłumaczenie sprawdzając w necie i jest poprawne, a sam utwór niczego sobie :) - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
Ewa_G1967 - Ciesze się że Ci się podoba za mna chodzi on od niedzieli. Pozdrawiam!!!
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

wydaje mi się,że ''Na plecach Aniołów''.
Jokasta
Ewa_G1967 - Nie wiem kto Ci dał minusa ale to nie ja. Jeśli ktoś był na tyle uprzejmy dać tego minusa to czemu nie pofatygował się przetłumaczyć zdanie.
Tego zupełnie nie rozumiem!!!!
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ello

Na portalu są pewni użytkownicy (z brakiem wiedzy i argumentów) co postawią minusa z czystej złośliwości. Jest to swego rodzaju zboczenie więc nie przejmowałbym się tym za bardzo.

'On The Backs Of Angels.' można przetłumaczyć na kilka sposobów a to dlatego, że użyte jest w raczej poetyckim/przenośnym znaczeniu.

'Na plecach Aniołów' jak sugeruje Jokasta jest ok, i dosłownie tłumaczy co to oznacza.
By móc zaproponować inne alternatywne i pasujące do klimatu tłumaczenia przydałaby się garść informacji o typie muzyki/zespole itp.

Pozdrawiam
quantum137
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
Ewa_G1967 - Dziękuję Quantum;)))Muzyka choć za taka nie przepadam przypadła mi do gustu.
- 13 lat temu
Jokasta - Jeśli ktoś stawia minusa to rzeczywiście powinien to wytłumaczyć, ale jak widać nie dla wszystkich jest to oczywiste,a poza tym już go nie ma, pozdrawiam. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.