ZALOGUJ SIĘ

Grafika przy słówkach/zdaniach/przykładach budowana analogicznie jak w aplikacji memrise

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
W sugestiach zamieściłem identyczny post jak poniżej.
Proszę o opinię użytkowników, co myślicie o moim pomyśle?

----------------

Ostatnio natknąłem się na aplikację memrise

http://www.memrise.com/

Użytkownicy tworzą swoje bazy które upubliczniają. Do przykładowego słówka każdy może dodać własną grafikę, która kojarzy się z opanowanym materiałem. Grafik może być wiele. Użytkownicy mogą oceniać dodane grafiki/ilustracje itp.

Ja korzystam z memrise, aby uczyć się czasowników frazowych, bo dodane ilustracje znacząco poprawiają ich zapamiętywanie.


Niemniej jednak moim zdaniem, e-tutor przebija memrise.

Jest on super zorganizowany, ma też ilustracje graficzne.

Grafika natomiast nie obejmuje wszystkich słówek, a wertując diki, grafika pojawia się rzadko.

I tu pytanie, czy ekipa etutor rozważała by możliwość przebudowy baz rekordów, w taki sposób, aby użytkownicy mogli dodawać ilustrację do definicji słówek i zdań. Ilustracje mogły by być oceniane, domyślnie pojawiała by się ta najbardziej popularna, ilustracje chybione mogły by być negatywnie oceniane co w konsekwencji powodowało by ich usuwanie.

Użytkownicy, którzy poświęcili by swój czas przy dodawaniu ilustracji/rysunków dostawiali by punkty, które mogli by przeznaczyć na np. przedłużenie subskrypcji.
kktm
zorija - memrise jest rewelacyjny -ale ma tę wadę,że nie można w zadnym razie nauczyć się gramatyki,a jedynie słówek i to bez przykładowych zdań- ale za to w tym systemie te słówka przyswaja się znacznie lepiej,bo nie ma szans żeby ukończyć powtórki bez wpisania prawidłowej odpowiedzi bądż jej podkreślenia- a w tutorze można przy powtórkach co nieco "oszukiwać" - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.