ZALOGUJ SIĘ

Czy moje nagrania i wypracowania będą sprawdzane przez nauczycieli?

13 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Kasiiia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Za e-tutor:

Co zrobić, aby moje prace były sprawdzane przez nauczyciela?

Aby Twoje wypracowania i nagrania były sprawdzane przez nauczyciela, należy wykupić pakiet eTutor Premium. W ramach pakietu otrzymujesz indywidualną opiekę lektora i gwarancję sprawdzenia prac.
Co się dzieje z moimi pracami w sytuacji, gdy nie mam wykupionego pakietu eTutor Premium?

Użytkownicy, którzy nie posiadają wykupionego pakietu eTutor Premium wciąż mogą zamieszczać swoje prace, rozwiązując ćwiczenia przydzielone do lekcji lub przesyłając je bezpośrednio w module Pytania językowe. Prace z poziomem widoczności "Publiczny" będą widoczne dla innych użytkowników, którzy będą mogli zamieszczać swoje komentarze i uwagi do tych prac, zdobywając punkty reputacji. Prace te nie będą jednak weryfikowane przez nauczycieli eTutor - podstawowy pakiet eTutor angielski obejmuje bowiem wyłącznie dostęp do platformy e-learningowej, bez opieki nauczyciela.
Pozdrawiam serdecznie:)
E
efogt
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ewentualnie wspólne sprawdzanie sobie prac w ramach spoleczności na serwisie :)
Rycerz30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dlatego takie ważne jest przy napisanym tekście zaznaczenie opcji publiczny - jest szansa że ktoś bardziej zaawansowany poświęci się i sprawdzi - mnie sprawdzono i wyjaśniono błedy za co bardzo dziękuję ;)
motylica113

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Można dostać link żeby wykupic sobie to konto premium?
E
ewelkam22
a.kosmal - @ewelkam22, faktycznie kurs eTutor Premium został wycofany z oferty i nie można już z niego skorzystać, bardzo nam przykro. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, przykro mi, ale etutor zrezygnował z "premium" i już nie ma możliwości wykupienia konta premium.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki