ZALOGUJ SIĘ

wymowa ćwiczenie - stosowanie eTutorowego trenera wymowy

13 lat temu
Mam prośbę,czy ktoś mógłby wytłumaczyć mi poszczególne elementy wykresu trenera wymowy - co który oznacza , a w szczególności co oznaczają gruba niebieska linia, gruba różowa - a także jak interpretować pasek oceny wymowy pojawiający się po nagraniu w postaci biało-czarnych pól[ dla mnie to wykres z chromatografu -:)],ale jak interpretować go w trenerze wymowy tego nie wiem.
TLK

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Obawiam się, że nikt z użytkowników tego nie wie.
P
p-o-l-a

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak, to jest bardzo dobre pytanie.... a odpowiedż powinna być w elementach opisu etutora.Może lepiej by go było umieścić w technicznych pytaniach,żeby gospodarze programu byli w stanie go zauważyć.pozdrawiam
G
grelam6
TLK - Ja tp pytanie przesyłałem juz bezposrednio do administracji eTutora jakieś trzy tygodnie temu - niestety w odpowiedzi dostałem pdf z ogólnym opisem ...eTutora, bez szczegółów o trenerze wymowy -:( - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
quantum137 - Ciekawe pytanie ale chyba nikt oprócz twórców nie zna na nie odpowiedzi. Wygląda bardzo nieintuicyjnie i w sumie nie wiem jak działa. - 13 lat temu
p-o-l-a - Quantum, a może twórcy też nie wiedzą i dlatego nie odpowiadają :) - 13 lat temu
TLK - P-o-l-a ja mam podobne podejrzenia - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
p-o-l-a - czyli coś w tym musi być - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Trener wymowy jest jedną z funkcji, która wyróżnia e-tutor na tle konkurencji.

Wiem, że temat jest stary ale cały czas nie ma odpowiedzi na pytanie.
Czy administracja może podać coś w stylu instrukcji obsługi trenera wymowy?
Kilkukrotnie było już to poruszane i zapewne nie ma osoby na portalu, która w pełni rozumie działanie tego programu.

PS. Kiedy program wyjdzie z fazy beta?
Co jeszcze wymaga dopracowania i ile czasu to zajmie?

Pozdrawiam serdecznie
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.