ZALOGUJ SIĘ

Jak wyłączyć klawiaturę dotykową przy powórkach?

10 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
chcialem dzis zrobic powtorki ale w czsie wpisywania odpowiedzi wyskakuje mi multi klawaitura co utrudnia mi pisanie obslyga z myszki utrudnia nauke.
P
patryk1bob

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Witam, zobacz pod tym linkiem.
http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/using-touch-keyboard
nie wiem czy to ci pomoże, ale próbowałem ci pomóc.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I udało się jakoś to wyłączyć?

Mi też od kilku dni ta klawiatura wyskakuje i to mi bardzo przeszkadza.. Zawsze jak chcę wpisać jakąś literę w uzupełnianym wyrazie to wyskakuje klawiatura dotykowa i zasłania mi niemalże pół ekranu. Wyłączanie nic nie daje, bo samo kliknięcie myszką na uzupełniany wyraz powoduje włączenie się tej klawiatury ponownie.

Wydaje mi się, że jest to kolejne "udoskonalenie" eTutora - jeśli tak jest to mam prośbę - możecie Państwo przywrócić poprzednie ustawienia (tak, żeby klawiatura dotykowa nie pojawiała się przy kliknięciu muszką w uzupełniany wyraz)? To naprawdę utrudnia naukę.
E
elderflower
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za sygnał. Klawiatura dotykowa pojawia się Państwu na urządzeniach niemobilnych (PC, laptop, netbook)?
japonskiwachlarz
elderflower - Dzięki za odpowiedź.
U mnie pojawia się na laptopie (a ściślej rzecz ujmując to jest to ultrabook i tablet w jednym, z dotykowym ekranem oczywiście - przy czym ja zawsze używam go jako zwykłego laptopa, tzn z klawiaturą - można pisać bezwzrokowo:)
Klawiatura, z tego co zauważyłam, pojawia się w ćwiczeniach, gdzie trzeba uzupełnić wyraz na kreskach np.: https://www.etutor.pl/lekcje/1088/16063/ Nie pojawia się jak wyraz uzupełnić trzeba w ramkach.

Jakby udało się to zmienić to byłoby super. To rozprasza, a dodatkowo przy niektórych ćwiczeniach zasłania dół ćwiczenia, więc ciężko jest je dokończyć (jak się klika, żeby uzupełnić wyraz to klawiatura się znowu pojawia).
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
japonskiwachlarz - Czy moglibyśmy prosić o listę miejsc, gdzie pojawia się niechciana klawiatura dotykowa? Czy chodzi o ćwiczenie Krzyżówki, czy również o inne moduły? Serdecznie dziękujemy za informację. - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
elderflower - Tak jak napisałam, u mnie pojawia się wszędzie tam, gdzie trzeba wpisać wyraz na kreseczkach, są to listy ze słówkami i zdania, gdzie brakuje wyrazu i trzeba go uzupełnić oraz ćwiczenia, gdzie również uzupełnia się brakujący wyraz. Np. w lekcji 100 jest lista słówek 'Senses' - kiedy dodaję słówko do powtórki trzeba ja wpisać - wcześniej był na początku kursor, teraz go nie ma więc trzeba kliknąć w miejsce wpisywania słowa i właśnie wtedy pojawia się klawiatura dotykowa - nie można jej wyłączyć, ponieważ wtedy znika również kursor.
Przy krzyżówkach również pojawia się klawiatura dotykowa - zasłaniając dolną część listy z hasłami.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
japonskiwachlarz - Dziękujemy za informację - była ona nam bardzo pomocna. Wiemy już, że problem dotyczy naszej wewnętrznej klawiatury, która pojawia się w ćwiczeniach z maską i w krzyżówkach. Postaramy się dodać opcję w ustawieniach, która pozwoli na zablokowanie jej wyświetlania. W przypadku odłączenia ultrabooka od stacji dokującej będziesz mogła odznaczyć tę opcję, aby serwis poprawnie działał również w wersji dotykowej.
Rozwiązanie postaramy się wdrożyć w najbliższych dniach. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
Pozdrawiamy!
- 10 lat temu
elderflower - Fajnie, że się wyjaśniło:) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chcieliśmy powiadomić Was, że udostępniliśmy opcję, która pozwala na wyłączenie klawiatury dotykowej na danym urządzeniu. Serdecznie prosimy zainteresowanych o przejście na tablecie lub smartfonie do strony https://www.etutor.pl/profil/preferencje/ i wyłączenie wyświetlania klawiatury z poziomu ustawień (opcja pojawia się tylko na urządzeniach mobilnych).
Pozdrawiamy!
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.