ZALOGUJ SIĘ

Jakie filmy mogę obejrzeć aby skuteczniej nauczyć się angielskiego ?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Proszę o podanie filmów dla początkujących osób zaczynających przygodę z językiem :)
anettte25

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Ja na początku swojej przygody z językiem angielskim niczego nie oglądałam i nie słuchałam i to był błąd:) Bo warto urozmaicać sobie naukę :) Polecam kupować książki na swój poziom angielskiego. (są też książki dla początkujących)
http://sklep.macmillan.pl/graded-readers/macmillan-readers,ks-1323 (do książek dołączona jest płyta więc można powoli przyswajać ich wymowę)
Ja zazwyczaj czytam jakąś książkę po ang gdy już mi się uczyć nie chcę i chcę troszkę odpocząć:)
Podczas czytania zapamiętuję się łatwiej słownictwo oraz zastosowania czasów w kontekście :D
Poza tym możesz obserwować na facebook'u różne stronki np. BBC Learning English. Codziennie pojawiają się jakieś quizy z wytłumaczeniem jakieś zwroty więc podczas siedzenia na facebook'u można sobie przyswoić jakiś zwrot :)

A jak już trochę się poduczysz z ang możesz zacząć oglądać seriale :) W miarę prostym językiem posługują się w serialu: The fosters ( taki trochę dla gimbusów ale chociaż słownictwo w miarę proste i można zacząć coś rozumieć).
Ja nie znam żadnych filmów dla początkujących i nawet nie oglądam bo są dla mnie zbyt trudne jeszcze, ale seriale spoko :)
be-alright

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.