ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego zniknęły powtórki w testach?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Po wakacyjnej przerwie nie odnajduje powtórek w testach. Czy to stała zmiana?
danutka176

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Co masz na myśli pisząc, że nie odnajdujesz? Testy normalnie można wykonywać: ćwiczenia->Moje Testy (na samym dole po lewej)-> no i wybieramy test jaki tam chcemy. A jeśli chodzi o sprawdzenie tego ile testów się zrobiło, to ikonka z 3 paskami poziomymi->Postępy->i np. Raporty miesięczne (tak jest zebrane ile czego się w danym dniu i miesiacu zrobiło) Czy chodzi jeszcze o coś innego?
G
Gevelka
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
danutka176 - Dziękuję za informację.Widocznie błędnie zapamiętałam, że zakładka 'Testy' widoczna była na stronie profilu (chyba pod zakładką 'powtórki') Pozdrawiam - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
Gevelka - To jest akurat możliwe. Ale ostatnio zaszło dużo zmian w profilu, tyle ich jest, że już nie pamiętam co było wcześniej :) - 10 lat temu
elderflower - Rzeczywiście tych zmian jest tak dużo, że ciężko teraz cokolwiek odnaleźć... ja osobiście wolałam poprzednią wersję eTutora, bez tych wszystkich "ulepszeń"... - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

wszelkie wzmianki o testach na amen zniknęły zarówno z miejsca na profilu( dobrze zapamiętałaś) jak i ze statystyk w " postępach" ale faktycznie można się do nich dostać via "ćwiczenia" jedynie.pozdrawiam
zorija
danutka176 - Wiadomość od Ciebie poprawia mi nastrój, bo wprawdzie dzięki odpowiedzi Gevelka dotarłam do testów to jednak czułam się dziwnie. Wyglądało to tak, jakby zawiodła mnie pamięć. Pozdrawiam - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No teraz to już tutor przesadził.
Bardzo użyteczna funkcja, która została zapewne pogrzebana w ramach "uproszczeń serwisu" i osobiście moja ulubiona, no ale co tam jeden głos znaczy.

Jak teraz sie połapać w tym wszystkim to nie wiem.
Jeśli zostały zescalone moduły powtórek i powtórek w testach to DLACZEGO nie zostało scalone ze statystykami ile jest zrobionych powtórek na 1 element?
Jest to nielogiczne.

Co więcej, teraz nie można śledzić jaki procent powtórek się robi ponad to co zostało zrobione i wszystko co się z tym wiąże, nawet mi sie tego nie chce wszystkiego wymieniać.

Zapewne miliony powrótek w testach były ilościowo za mało by je podtrzymać!

Bardzo ale to bardzo nie podoba mi się większość ostatnio wprowadzanych zmian na tutorze.
quantum137
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.