ZALOGUJ SIĘ

Zniżki i Promocje dla wszystkich

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Tak jak w temacie... no dobra, nie do końca z dwóch powodów.
Po pierwsze nie ma w poście namiarów na zniżki, to tylko "haczyk na rybki" i po drugie...

Zniżka dostępna dla każdego i trwająca dostatecznie długi czas nie jest zniżką tylko aktualnie obowiązującą ceną a czy znajduje się w kategorii zniżka czy nie, to nie ma znaczenia.

Przypomina to mi sytuację z UK, gdzie np. kupując sok owocowy widzimy np. 25% extra free non-stop na kartonie.
Problem polega na tym, że dokładnie tego samego soku nie można kupić bez tego promocyjnego bełkotu, co de facto oznacza, że to żadna łaska producenta.

Tym co dotrwali do tej części postu proponuję polowanie na faktyczne chwilowe okazje na tutorze i korzystanie z nich przedłużając abonament obojętnie czy się nam kończy czy nie.
Dla przykładu gdy kurs kosztuje 200zł na rok a chwilowo jest 100zł, to wykupić od razu 2 lata.

pozdro;)
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Od wielu miesięcy nie zaglądałem aby się uczyć. Spora przerwa. Mój abonament kończy się za dwa miesiące.
Jak będzie jakaś promocja, dzięki której będę mógł znowu wykupić na dwa lata, dasz mi znać na PM? ;)

pozdro :-)
DAD
quantum137 - Jak będzie jakaś promocja, której nie przeoczę to dam znać.
Stay tuned! :)
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

orientujecie się może co ile jest promocja na grouponie? przegapiłam niestety kwietniową promocję :/ ku mojemu zdziwieniu był abonament aż na 36 miesięcy za 199zł :O to chyba nowość...
chinyere
japonskiwachlarz - Przypominamy, że niestety, nie ma możliwości przedłużenia abonamentu na koncie kodem Groupon. Kod działa tylko na kontach, na których nie ma i nie było jeszcze aktywnego żadnego płatnego abonamentu. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.