ZALOGUJ SIĘ

Gdzie wcięło moją sugestię odnośnie zapisu fonetycznego?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Czy serwis może mi na to odpowiedzieć, bo w dziale z sugestiami już jej nie ma.
Otus
renata_k - Widocznie trafiła do "Odrzuconych". Może ją Pan łatwo znaleźć wchodząc w swój profil - https://www.etutor.pl/p/Otus , a następnie "Pytania i prace" / "Sugestie"

Pozdrawiam :)
- 10 lat temu
Otus - Ale ten Etutor transparentny. Niby ma być w nim wszystko czytelne dla nowych użytkowników, a nic w nim nie można znaleźć. Kiedyś istniała zakładka z odrzuconymi. Dlaczego ją zlikwidowano?

Mimo wszytko dziękuję za odpowiedź.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Pozwolę sobie jeszcze podrążyć temat, bo otrzymałem bardzo ciekawą odpowiedź.

Moja sugestia:

"Wiem, że nie da się od razu dodać nagrania do nowego słówka w słowniku, ale czy przy nowych elementach nie można dodawać od razu zapisu fonetycznego? Dodanie tego nie jest chyba dużym problemem, a ułatwiłoby naukę."

Odpowiedź serwisu:

"Transkrypcja fonetyczna jest tworzona w osobnym module i nie jest wprowadzana przez osobę, która przyjmuje zgłoszenia do słownika. W związku z tym, niestety, nie istnieje możliwość równoległego dopisywania transkrypcji w chwili, gdy tworzone jest hasło/dodawane jest nowe znaczenie do słownika.
Staramy się transkrypcje fonetyczne dodawać w miarę naszych możliwości szybko do haseł słownikowych."

Moje wnioski:

Czyli zajmują się tym 2 różne osoby. Czy osoba, która dodaje nowe słówko jest tak zajęta, że nie może przekazać listy z nowymi słowami, żeby ta druga osoba dodawała zapis fonetyczny na bieżąco? Nie wiem jak wygląda ten wasz tajemny moduł, ale dodanie zapisu fonetycznego do 1 słówka nie zajmuje chyba 10 minut? Nie musicie przecież sami wymyślać zapisu. Ja mam w powtórkach słowa, które od kilku miesięcy nie mają ani nagrania, ani zapisu fonetycznego, więc jak widzę tempo, które sobie narzuciliście nie jest zabójcze.

Czy można wiedzieć ile średnio dziennie nowych słówek zostaje dodanych do bazy? Nie wierzę, że dodajecie dziennie po kilkaset elementów.
Otus
Otus - Uuu, widzę, że minusuje mnie jakaś osoba, która nie potrzebuje zapisu fonetycznego w słowniku. Nic tylko pozazdrościć znajomości angielskiego. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Słowo contest (zakwestionować, podważyć ważność) - https://www.etutor.pl/szukaj/?q=contest&mode=DICTIONARY

Dodane do powtórek 10-04-2012. Cały czas nie ma nagrania i zapisu fonetycznego. Niezła komunikacja między tymi dwiema osobami, co za to odpowiadają.
Otus
pako - Wymowa dla tego konkretnego słówka nie została nagrana z powodu błędu w naszym systemie generującym listę nagrań, zostanie ona wkrótce uzupełniona. Dziękujemy za informację. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.