ZALOGUJ SIĘ

trener wymowy - jak go używać???

13 lat temu
mam do was pytanie dotyczące trenera wymowy. Nie bardzo rozumiem graficzne zestawienie mojej wymowy z wymową lektora. Zapis graficzny składający się z czarnych, szarych i białych linii jest bardzo dla mnie nieczytelny. Czy ktoś może mi pomóc w zrozumieniu tego ustrojstwa???
enio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 16

Jeśli tak można - to przyłączam się do pytania.
wadmar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi wcale nie działa!
kirke

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

próbuje go używać, ale mam wiele wątpliwości.
Szanowny admin eTutora -PROSIMY o umieszczenie instrukcji- najlepiej video-tutoriala z instrukcja jak poprawnie używać to "ustrojstwo" do nauki wymowy.
TLK

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przyłączam się do prośby przedmówcy!
absurdalia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I ja również się przyłączę :)
M
mohitron

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chyba trzeba jakieś studia skończyć lub zrobić doktorat :(
P
p-o-l-a

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja tez jestem rozczarowana poniewaz mozna tylko uzywac pojedynczych slowek :( Prosze o trenera wymowy, w ktorym moge trenowac cale zdania. Jak dotej pory nic sie nie zmienilo w mojej wymowie jedna wielka pomylka!!!
kati...kati

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi też nie działa trener wymowy, oraz nagrywanie dźwięku. Poza tym, przyciski są białe, i posiadają jasne napisy, prawie niewidoczne.
Sprawdziłem dokładnie ustawienia i instrukcje w pomocy. Przeglądarka przechodzi wszystkie testy.
Zgłaszałem problem do pomocy technicznej 2 czerwca. Do tej pory nikt nie raczył mi pomóc.
Sam serwis jest bardzo dobrze zaprojektowany i ciekawy, jednak pomoc techniczna / helpdesk jest BARDZO SŁABY.
20 czerwca ponowiłem po raz kolejny prośbę o pomoc i dostałem zdawkową odp: "Paski problem zosta przekazany do wiadomoci programisty, dlatego lada moment wszystko powinno działać poprawnie. Za utrudnienia przepraszamy."

Oczywiscie nadal nie dziala...


Posiadam komputer Mac.
konradowy

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

proponuje wysyłać prośbę o pomoc przy każdym kontakcie z etutorem. Mnie kiedyś też olewali, ale jak ciągle słałem maile, doszli do wniosku że lepiej pomoc, niż mieć do czynienia z napastliwym klientem:)
Nie wspominając już o tym że płacisz abonament, a nie możesz korzystać z pełnowartościowej usługi.
enio
konradowy - Masz racje :) Postanowilem dodatkowo utworzyc nowy watek dotyczacy jakosci pomocy technicznej. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ten trener wymowy chyba ma szansę stanąć w szranki z 'Duke Nukem Forever' co do 'bytności' w fazie beta :D
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja tez nie potrafię go obsługiwać
B
beao1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

NIKT NIE POTRAFI!!!
Narzędzie nie nadaje się w obecnym kształcie do stosowania jako pomoc w nauce wymowy.
Przykra, ale do bólu szczera PRAWDA!!!
TLK

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja również jestem rozczarowana trenerem wymowy, narzędzie to nadaje się jedynie jako trener wytrzymałości psychicznej klientów tego serwisu. Kiedy wreszcie się to zmieni?
A
Agatanar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Myślę, że e-tutor powinien coś z tym fantem zrobić.
Użyłem tego ustrojstwa tylko raz i nie wiem czy mi poszło dobrze czy źle.
Wybrałem jakieś proste słowo, którego wymowę bardzo dobrze znam, intonacja, szybkość wymowy itp. by było tak jak czytał lektor i ... zonk!
Wykres czy jak go zwał pokazał jakbym w innym języku coś powiedział albo co najmniej inne słowo, bo zupełnie 'mój zapis' i 'wzorcowy zapis' nie pasowały do siebie.

Tyle mojej przygody z tym było...a wydaje mi się, że to narzędzie ma spory potencjał ale jeszcze skryty i to raczej głęboko.
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sugeruje nie odpuszczac tematu, jak kolega wyżej pisał i domagać się poprawy funkcjonalności trenera wymowy, która jest integralną częścią tego serwisu (zreszta funkcjonalnością, która jest reklamowana jako jeden z głównych atutów ). Jak się domyślam problem nie dotyczy jedynie użytkowników Mac.
konradowy
TLK - dotyczy WSZYSTKICH!!!
czasem używam Maca, częściej PC - problem jest w NARZĘDZIU, a nie w naszych "pudełkach"
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też kiedyś próbowałam to rozgryźć i się nie dało! Pic na wodę i tyle! Fajnie wygląda w reklamie, ale praktycznie jest bezużyteczny.
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.