ZALOGUJ SIĘ

Test przed rozpoczęciem kursu

13 lat temu
Witam serdecznie,
jestem nowym (kilkuminutowym) użytkownikiem portalu, proszę o informację w jaki sposób mam określić poziom swojej wiedzy (w pakiecie premium)?

Pozdrawiam
jbrodecki
jbrodecki

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Witam

Wkrótce skontaktuje się z Panem nauczyciel, przydzieli test do wykonania oraz udzieli wszelkich wskazówek.

Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy takowy test wiedzy przysługuje tylko użytkownikom Premium czy także tym, którzy uczą się bez pomocy nauczyciela?
T
twoloszynski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=twoloszynski]Czy takowy test wiedzy przysługuje tylko użytkownikom Premium czy także tym, którzy uczą się bez pomocy nauczyciela?[/quote]

Hmm... A sprawdzałeś maila? :)
J
jane_wwy

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Test kwalifikacyjny w wersji beta jest już dostępny dla wszystkich użytkowników pod adresem:

[url]https://www.etutor.pl/egzaminy/placement/[/url]
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do Administracji

W związku z w/w linkiem zostałem ostatecznie przekierunkowany na nową ofertę eTutor, tzn. Egzaminy
online z języka angielskiego w cenie 169 zł za każdy /pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate,
advanced/.

Mam do Administracji eTutor taką wielką prośbę.
Bardzo proszę przedstawić wzór zaświadczenia /certyfikatu/ potwierdzającego posiadanie wiedzy w zakresie
znajomości j.angielskiego. Ja Wasze zaświadczenia /certyfikaty/ wydrukuję na bardzo dobrej drukarce
i pokażę te Wasze certyfikaty w jednostce państwowej, gdzie obowiązuje nabór dla Korpusu Służb Cywilnych.
Posiadanie certyfikatu FCE na pewno coś w tych jednostkach znaczy i mam wielką nadzieję, że certyfikat
eTutor nie będzie potraktowany z uśmieszkiem.

Pozdrawiam Administrację i z góry dziękuję za przedstawienie wzorów certyfikatów eTutor
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wzór certyfikatu dostępny jest pod adresem:

[url]https://www.etutor.pl/egzaminy/certyfikat.pdf[/url]

Moduł egzaminów będzie oficjalnie dostępny za około miesiąc.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do Administracji eTutor

Certyfikat eTutor potwierdzajacy znajomość języka angielskiego wygląda bardzo dobrze,
tak jak certyfikaty innych szkół językowych.
Ale jest mały problem, ponieważ Certyfikat eTutor nie jest wymieniony w rozporzadzeniu Prezesa Rady Ministrów, jako jeden z wymogów w zakresie znajomości języka obcego Administracja eTutor by musiała złożyć wniosek do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, aby Certyfikat
potwierdzający znajomość języka angielskiego był wiążący w zakresie spełnienia podstawowych wymagań.

A reakcja Urzędu była różna. Takich różnych certyfikatów szkół językowych to oni widzieli dużo,
ale po prostu to nie to, ponieważ rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów dokładnie określa te certyfikaty.

Jak powiedziałem, że jest to szkoła online i w ostatnim tygodniu była oceniona mowa w sposób audio dla
ok. 20 uczniów i ewentualnie egzaminy potwierdzajace wiedzę tylko przy komputerze,
to zakończyła się rozmowa tak jak myślałem, z uśmiechem ;)

Ale mam nadzieję, że w przyszłości będzie dobrze i chociaż przypadkowo ten Certyfikat eTutor za 169 zł
się komuś przyda.

Pozdrawiam
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za sugestię.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki