ZALOGUJ SIĘ

Płatność SMS'em

13 lat temu
Witam, czy będzie możliwość zapłaty za abonament poprzez wysłanie sms'a ?

Wydaje mi się że funkcja jest na duży plus.
G
Gryf222

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Witam
Przy starych pakietach (Ultimate English i Gramatyka Angielska) była taka możliwość, wtedy jednak kwota do zapłaty była niska, a abonament był na 7 dni. Obecnie, przy minimalnej kwocie transakcji 59 zł koszty byłyby niewspółmiernie wysokie do ilości użytkowników skłonnych do skorzystania z takiego sposobu zakupu.

Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gryf weź też pod uwagę, że płacąc przez SMS musiałbyś dodatkowo zapłacić VAT (23%, które zawsze obciąża ostatecznego odbiorcę usługi). Przy kwocie 59 zł byłoby to dodatkowe 13,57 zł

Osobiście polecam robić przelewy internetowe z konta bankowego :) Dla mnie najwygodniejsza forma :)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sorki Wampirka, ale Vat i tak płacisz kupując abonament, bo cena 59 zł to cena brutto.
Przy smsie właściciel serwisu musiałby podzielić się z zyskiem z operatorem telefonii i dlatego cena byłaby dużo wyższa.
A jeśli się mylę, proszę mnie poprawić
enio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zawsze jak gdzieś można płacić przez SMS, to ten VAT w SMS jest liczony dodatkowo. I nigdy sprzedawca usługi nie dzieli się kosztami tylko przerzuca je na odbiorcę. Może nie jest to prawidłowo nazywane VATem ale w praktyce zawsze te SMS są droższe niż przelewy bankowe. Porównaj sobie jakąkolwiek usługę w której są te 2 obcje do wyboru.
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

no właśnie to napisałem, bo oprócz ceny kursu musimy zapłacić za usługę telekomunikacyjna i wychodzi drożej:)
enio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak, czy inaczej koszty dla nas :P
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.