ZALOGUJ SIĘ

abonament

13 lat temu
Witam.
Nie mogę znależć pierwszej lekcji probnej,ani tych ośmiu list słówek.
Chcę wykupić abonament. Obawiam się jednak, że z tymi wykupionymi lekcjami będzie tak samo.
Czy to musi być takie zagmatwane?
Pozdrawiam.
E
ekrecik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Jak się tu chwilę posiedzi, to już wszystko nie jest takie skomplikowane.
Nie podam ci linków do tych darmowych rzeczy, bo mam wszystko odblokowane, ale spróbuj poszukać tutaj:

* darmowa lekcja - wszystkie lekcje są w zakładce "Lekcje" (na samej górze, w dolnej części tego pomarańczowego paska, gdzie obok masz też zakładki "Profil", "Słówka", "powtórki", itd...). Po wejściu w "Lekcje " trochę niżej masz zakładki z poziomami. Wejdź w "Poziom A1" i tam masz lekcję "Hello!" Z tego co pamiętam ona była darmowa :)

* darmowe listy słówek - Wchodzisz w zakładkę "Słówka" (ten pomarańczowy pasek), i tam w zakładce "Do nauczenia" masz wszystkie listy słówek. Puki nie wykupisz abonamentu przy wszystkich będziesz miała takie małe kłódeczki, z wyjątkiem 6 lekcji, przy których jest inny znaczek - to właśnie one są odblokowane dla wszystkich i z nich możesz się uczyć.

* powtórki - jak przerobisz jakieś listy ze słówkami, to będziesz mógł je wszystkie powtarzać w powtórkach, codziennie tyle, ile ci ich program wyliczy. Ta funkcja tez nie jest zablokowana. Są w zakładce "Powtórki"

* gry - też kilka z nich jest odblokowanych, znajdziesz je w zakładce "Ćwiczenia".


Pozdrawiam :)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.