ZALOGUJ SIĘ

Nowy wygląd submenu / nowa grafika itp itd

14 lat temu
Nie działa poprawnie w Google Chrome... aż sprawdziłem w Mozilli i wszystko śmiga dobrze.
Teraz na chrome nie mogę np:
- [url]https://www.etutor.pl/p/XXNICKXXX#panel3[/url] rozwinac panelow z informacjami o znajomych
- Wysłać zaproszenia do znajomego

Poza tym o ile nowa grafika w "słówkach" jest ok o tyle w "lekcjach" wygląda moim zdaniem beznadziejnie.
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Mi nowa grafika się podoba. Nawet w tych lekcjach. Myślę, że będzie to po prostu kwestia przyzwyczajenia, sama niechętnie podchodzę to takich zmian, ale później zaczynam je doceniać. Myślę, że będzie OK :)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pytanie do administracji:
Czy zostaną podjęte kroki w celu naprawienia problemu?

Przestawiłem się na Chrome, nie chcę specialnie dla etutora wracać do Firefoxa...
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wprowadziliśmy kilka poprawek. Proszę o informację, gdyby coś jeszcze nie działało.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Helo Wampirka helo Karolina cieszcie sie administracja zrobila nowosc nowa grafika.Ja nie moge sie cieszyc bo jestem wykleta ale jakby administracja zamiast tej nowej grafiki dodala i tu kochani Uzytkownicy Wasze wnioski np kilka tysiecy nowych slowek do obrazkow albo wisielca albo krzyzowek.Co wy na to?Zenstef zawsze masz racje pozdrawiam Cie .Pomidory i piwo malolaty pytaja why?
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wkrótce pojawi się około 1000 nowych obrazków.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hello Ipon, pewnie 1000 nowych obrazków to dla Ciebie pestka :)
ale na początek...
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.