ZALOGUJ SIĘ

wydruk

14 lat temu
Czy jest możliwość tworzenia i wydruku listy słówek, które sama wybiorę? Nie chodzi mi o wydruk "trudnych elementów" czy gotowych list słówek, np. kolory. Taka opcja byłaby bardzo przydatna i najlepiej bez towarzyszących słówkom obrazków (oszczędność atramentu).
Swoją drogą, czy w aktualnych opcjach wydruku mogę obrazki wyłączyć?
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Zainwestuj w MS Office - Word :D

---
Mogłoby to działać na zasadzie fiszek ale odpowiedz tutora na tą propozycję:

[quote=pako]W tej chwili nie planujemy dodawać funkcjonalności drukowania fiszek.[/quote]

[quote=pako]Jeśli więcej osób zgłosiłoby zainteresowanie tego typu funkcjonalnością, rozważymy wprowadzenie jej w przyszłości.[/quote]
Ajdija
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Worda odrzuciłam już na samym początku - szkoda czasu na przepisywanie, poza tym zależy mi na zapisie fonetycznym.
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=bird]Worda odrzuciłam już na samym początku - szkoda czasu na przepisywanie, poza tym zależy mi na zapisie fonetycznym.[/quote]
CTRL+C i CTRL+V (kopiuj - wklej) , a word kopiuje obrazki do dokumentu ;D, ale fakt faktem troche to męczące ;p
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy administracja mogłaby odpowiedzieć na moje pytania?

Uważam, że obecna opcja wydruku jest beznadziejna - obrazki zajmują tak dużo miejsca, że na stronie widnieje raptem 5 słów. Do tego prawa część strony pozostaje pusta, a przecież można tu zamieścić drugą kolumnę.

Interesuje mnie też możliwość tworzenia i wydruku własnej listy słówek - na zasadzie klikania w plusik.
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wiesz, nasze prośby są tutaj tak często brane pod uwagę, że nie wiem czy jest sens upominania się o odpowiedź... jeśli się jej doczekasz, to pewnie będzie ona wyglądała mniej więcej tak: "nie planujemy takich funkcji"
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@wampirka: co ty gadasz? no bez przesady. przeglądałem trochę forum i odzew jest naprawdę niemały ze strony administracji. a autorce polecam zgrywanie lekcji na mp3, albo pobawienie się w ctrl+c, ctrl+v albo nie wiem .. :)
loui13

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy funkcja pobrania własnej listy słówek w formacie PDF byłaby wystarczająca?
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak, jak najbardziej.
Dziękuję za usunięcie obrazków w gotowych listach słówek. Czy mogliby Państwo dodać zapis fonetyczny?

Pozdrowienia.
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki