ZALOGUJ SIĘ

Podcasty

14 lat temu
Podcasty zostały podzielone tematycznie, a czy nie było możliwe zrobienie podziału także według zaawansowania? (No chyba, że jest a tylko ja nie umiem sobie poradzić ze znalezieniem).
To_ja

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Z tego co zdążyłam zauważyć, to poziom zaawansowania jest widoczny przy danym podcaście. Podcasty z Learn English Elementary Podcasts czy Listen to English to poziom A1-A2, a już np. Just Vocabulary to C1-C2.
B
Belladonna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem ale chciałam zapytać czy te podcasty można zapisywać u siebie na mp3??
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak, można pobierać; na stronie danego podcastu jest przycisk "Pobierz MP3"
Aga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Kolejne moje pytanie w zwiazku z podcastami czy nie możnaby było od razu podzielić podcastów na poziomy. Szukanie zabiera wiele czasu a tak byłoby jasne gdzie co jest.
Podcasty tutaj to robre posunięcie!
Dziękuję!!
Ewa_G1967
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=Belladonna]Z tego co zdążyłam zauważyć, to poziom zaawansowania jest widoczny przy danym podcaście. Podcasty z Learn English Elementary Podcasts czy Listen to English to poziom A1-A2, a już np. Just Vocabulary to C1-C2.[/quote]

Przy danym tak, ale by znaleźć interesujący nas poziom trzeba przelecieć ich trochę.
To_ja

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hmm zastanowimy się jak to rozwiązać z tymi poziomami...
BTW zapomnieliśmy dodać, że znajdując się na stronie podcastu można kliknąć 2 razy na każde słówko i pojawi się znaczenie ze słownika diki ;)
Aga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
Mam problem z pobieraniem podcastów na swój komputer :(
Mogę je wszystkie słuchać ze strony, którą udostępniliście, ale nie mogę ich sobie zgrać. Jak klikam przycisk "pobierz mp3" to pojawia mi się biały ekran, po środku pasek postępu i leci nagranie, ale nigdzie mi się nie ściąga :(
Gdzie może być błąd? Czy może tych podcastów już nie można ściągać?
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=Wampirka]Witam,
Mam problem z pobieraniem podcastów na swój komputer :(
Mogę je wszystkie słuchać ze strony, którą udostępniliście, ale nie mogę ich sobie zgrać. Jak klikam przycisk "pobierz mp3" to pojawia mi się biały ekran, po środku pasek postępu i leci nagranie, ale nigdzie mi się nie ściąga :(
Gdzie może być błąd? Czy może tych podcastów już nie można ściągać?[/quote]

Odkopałam trochę archiwalny temat :D.

Na moje oko to treść podcastu leci Ci w przeglądarce po prostu.
Spróbuj kliknąć na "pobierz mp3" prawym przyciskiem myszy i z menu wybrać "zapisz element docelowy jako" albo coś w ten deseń. Potem tylko wskazujesz miejsce na dysku i cierpliwie czekasz na ściągnięcie.
Hexe

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Faktycznie temat archiwalny, ale dziękuję za próbę pomocy :)

Podcasty które chciałam już dawno sobie pobrałam, ale ze stron źródłowych. Oczywiście próbowałam je wcześniej pobierać tak jak opisałaś, ale wogle nie chciały mi się one zapisywać (by nie było to już nie takie rzeczy ściągałam z neta i umiem to robić ;) )

Dla sprawdzenia, spróbowałam pobrać jakiś podcast teraz i tym razem musiałam długo czekać aż mi się załaduje, ale się udało, z tym, że mój komputer jest po formacie i widocznie coś w nim siedziało co mi utrudniało życie :mad:
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.