ZALOGUJ SIĘ

Help me! "Haker".

14 lat temu
Nie wiem co się dzieje - ktoś używa mojego loginu i hasła.
Zmieniłam hasło - ale to nie pomogło. Przed chwilą było przepatrzonych 18 lekcji, teraz już 22 - TO MI STRASZNIE PRZESZKADZA W NAUCE. Nie po to płacilam, by ktoś jeszcze oprócz mnie korzystał z moich danych.

CO MAM Z TYM ZROBIĆ?
R
renata.ludwinowicz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

Ciągle ktoś "łazi" po wszystkich lekcjach!!!!
R
renata.ludwinowicz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sprawdziliśmy historię logowań na Pani konto, nikt niepowołany z niego nie korzystał (wszystkie logowania są z tego samego komputera). Fakt że niektóre lekcje trafiają do systemu powtórek spowodowany jest dodawaniem przez Panią słówek ze słownika do systemu nauki. Jeśli dodawane słówko znajduje się w jednej z lekcji, system automatycznie zaczyna ją traktować, jakby była w trakcie nauki.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Od paru dni korzystam z fotolekcji i mam problem pokazuje mi sie kilka 3 lub 4 obrazki i cisza musze wracac do tematu i znow 3 lub 4 obrazki i znowu to samo.Nie chce zawracac glowy Pawlowi ale moze jestem szczegolnym przypadkiem cwiczenia obrazki daly mi popalic dalej to robia ale ja juz jestem na innym levelu i znowu otrzezwienie cos sie za mna ciagnie nie moge korzystac z programu foto ,bo ten program mnie olewa.Kupilam abonament na kolejny juz chyba 3 rok z Wami ale czy w tym nowym roku mojej nauki bede mogla sie tylko uczyc a nie po prostu wkurzac sie.Sprzet mam angielski najnowsza produkcja i etc no to skad te klopoty .Pako wierze ,ze to tylko kosmetyczne niedociagniecie.Pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drogi Zenstefie kocham Twoje poczucie humoru do obrazkow wrocilam bo nie raz uratowaly mi zycie np przychodzi plumber i pyta gdzie jest glowny zawor a ja wiem o co pyta bo w obrazkach jest ten zawor wiec teraz nie tyle,ze sie ucze nowych slowek ale utrwalam .Pamiec ludzka jest niesamowita ale trzeba ja trenowac a Bronek?nigdy zalosne postaci nie byly dla mnie wzorem moim idealem jest Niemen prawie cale zycie mial pod gorke a jaka wspaniala Postac.Pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A moze napisze a bo to malo Bronkow wokol nas czyz nie?
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oj oj nie tak szybko Ty i Bronek to to samo no widze,ze nadal smiejesz sie po pachy i dlatego takie konkluzje,no coz weekend a czemu by sie nie odprezyc?A o moich normach chetnie napisalabym ale nie na tym forum bo to wiadomosc szczegolnej rangi.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pudlo
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do nastepnego pa
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam Wszystkich serdecznie !
Mam pytanie dlaczego zaczynając lekcje słówka wyświetlają się natomiast brak jest dźwięku pomimo iż wszystkie ustawienia są prawidłowe. \czy ktoś miła taki problem co jest źle ustawione?
M
mitral

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=mitral]Witam Wszystkich serdecznie !
Mam pytanie dlaczego zaczynając lekcje słówka wyświetlają się natomiast brak jest dźwięku pomimo iż wszystkie ustawienia są prawidłowe. \czy ktoś miła taki problem co jest źle ustawione?[/quote]

Napisz jakiej przeglądarki używasz i na jakim systemie? Sprawdź czy działa Ci np.: youtube? Dla przykładu mnie też na UBUNTU nie chciało śmigać pod chrome, a na firefox bez problemu. Okazało się, że nie mam zainstalowanego flasha od adobe.
A
auditlog

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.